کجایی سبزترین رزمنده دنیا؟

استاد شهیدم؛ جانباز شهید، عارف عظیم، دکتر محمود رفیعی، بازخواهی گشت در صبح ظهور میدانم. تا طلوع موعود... کجایی سبزترین رزمنده دنیا؟

چماق بدست و وحشی کیست؟جنبش لجن

شنبه 13 شهریور‌ماه سال 1389 04:39 ق.ظ نویسنده: همسنگر بسیجی نظرات: 9 نظر چاپ

چماق بدست و وحشی کیست؟روز قدس در شیراز اتفاق افتاد. 

 

بازهم آنکه مورد هجوم قرار میگیرد،بسیجی است:به 

 

عکسها نگاه کنید : 

    

 

 

     

  

                                                                         

 

به گزارش رجانیوز، ظهر روز قدس،تعدادی از راهپیمایان و نمازگزاران جمعه شیراز در اعتراض به علی‌محمد دستغیب که طی شب‌های گذشته در جلسه درس اخلاق خود اهانت‌هایی به مقامات عالی نظام کرده و اظهاراتش مورد استقبال و پوشش زنده رادیو فردا قرار گرفته بود،راهی مسجد محل اقامه نماز او شدند تا اعتراض خود را بیان کنند.

راهپیمایان پس از آنکه در مقابل مسجد قبا (آتشی‌ها)تجمع و اظهارات اخیر وی را محکوم کردند ناگهان با حمله از پیش طراحی شده طرفداران وی مواجه شدند.

طرفداران وی که بر پشت بام مسجد مستقر شده بودند بر سر مردم سنگ و آجر و کپسول آتش نشانی انداختند و همزمان عده ای اوباش هم با چوب و چماق به ضرب و شتم معترضان پرداختند که بیش از 10 نفر راهی بیمارستان شدند.

دی ماه سال گذشته جمعی از مردم شیراز در اعتراض به همراهی آشکار علی‌محمد دستغیب با جریان فتنه مسجد قبا را پلمب کردند که از دلایل آن نگهداری آلات ضرب و شتم و درگیری در مسجد عنوان شده بود.مسجد دو هفته بعد فک پلمب شد.

عدم برخورد جدی مسئولان امنیتی و انتظامی شیراز با اظهارات تند و تحرکات جدید علی‌محمد دستغیب و شاگردانش به‌عنوان یکی از دلایل رخداد امروز شیراز مطرح است.

    

 

به حضور این چهره های به ظاهر مذهبی! در عکسهای زیر دقت کنید که چگونه از پشت بام حمله می کنند: 

 

  

 

فردا میگن: بسیجیها بودند،مدرک داریم: ریش داشتند!!!!! 

 

 

 

  

   

  

حالا وحشی و چماق بدست کیست؟ 

 

لجن و طرفداران لجن. 


لطفا برای کامنت گذاشتن به بالای پست مراجعه کنید.