کجایی سبزترین رزمنده دنیا؟

استاد شهیدم؛ جانباز شهید، عارف عظیم، دکتر محمود رفیعی، بازخواهی گشت در صبح ظهور میدانم. تا طلوع موعود... کجایی سبزترین رزمنده دنیا؟

کروبی جنایتکار

یکشنبه 14 شهریور‌ماه سال 1389 04:46 ق.ظ نویسنده: همسنگر بسیجی نظرات: 17 نظر چاپ

مردک بی ارزش هزینه ساز فتنه گر : کروبی 

 

این شیخ ساده لوح علاوه بر پاک کردن کف دهنش با دستمال یزدی مخصوص و رشوه گرفتن و زندان درست کردن برای همسران شهدا و کتک زدن اونها و ادعاهای واهی از قبیل تجاوز به زنان و مردان در زندان و خوش رقصی واسه ساسی مانکن و دلجویی از شیوا نظرآهاری عضو ارشد گروهک منافقین و یه عالمه چیز دیگه که بعضیهاشو میدونیم و بعضیهاشو نمیدونیم......یه کار دیگه هم بلده :  

 جنایت جنایت جنایت 

 

این شیخ ساده لوح بیسوات(بی سواد)علاوه بر جنایتهای انتخابات و روز عاشورا که دفاع کرد از جانیها،این دفعه رسماْ دست به کار شد و دستور آتش داد : آخ که اگه این مریم رجوی رو گیر می آوردیم ،همراه کروبی تو یک طویله به طناب می بستیمشون (با عذرخواهی از حیوانات باشرف،سلول اینها جداست) آخه مریم قجر هم توهم داشت و فکر میکرد شخصیتیه واسه خودش و دستور آتش میداد. 

تجمع  پنج شنبه شب گذشته تعدادی از معترضان به اقدامات ضدانقلابی مهدی کروبی در مقابل منزل وی به تیراندازی از درون منزل وی به سمت اعتراض کنندگان و مجروح شدن چهار نفر منجر شد. 

   
 
 
سید یاسر خمینی(مصطفوی) فوری به دلجویی به طویله شیخ ساده لوح رفت و بسیار هم شاکی بود که چرا سایر فتنه گران(موسوی و خاتمی) همراهیش نکردند.او بسیجیان را وحشی خطاب کرد و گفت باید کاری کرد.اینجا امنیت نیست از دست بسیجیهای وحشی!بیا بریم خونه ما جماران. 
  
جالبه که از وقتی که مردم جواب سیدحسن رو در ۱۴ خرداد دادند،مأموریتهای سید حسن رو سید یاسر انجام میده.....  
 
ضمناْ این تجمع خودجوش بوده و ربطی به بسیج نداره....و عده ای عادت دارن که برای توجیه خودشون و یا وقتی که نمیتونن مسائل رو در ذهنشون تحلیل کنن و به بن بست ذهنی میرسن...بگن آره کار بسیج بوده......
 
فرهنگستان زبان نوه نماهای امام تصویب کرد : 
زین پس به جای واژه مهجور و دور از ذهن بسیجی مدافع دین و میهن و مردم و فدایی و سپر بلا ،بگویید : وحشی. 
 
زین پس به جای واژه مهجور و دور از ذهن شیخ مرده شور ریختشو ببره،بگویید خوب کاری کردم شلیک کردم،وحشی بودن و دفاع از خود کردم. 
 
اون فلک زده ها هم که تیر خوردن،نن جون ندارن که اشک بریزه براشون،یه مشت بسیجین. 
 
اما همین یه مشت بسیجی به خدا اگه اراده کنن تکبیر بگن؛سوراخ موش رو میلیاردها دلار میخرید تا بخزید توش.بترسید از اون لحظه ای که به خروش بیایم.ما نسل همون شیرمردان و شیر زنان جبهه ایم.
 
 
 لطفا برای کامنت گذاشتن به بالای پست مراجعه کنید.