کجایی سبزترین رزمنده دنیا؟

استاد شهیدم؛ جانباز شهید، عارف عظیم، دکتر محمود رفیعی، بازخواهی گشت در صبح ظهور میدانم. تا طلوع موعود... کجایی سبزترین رزمنده دنیا؟

متعلق به کدامین مرامی حاج عباس! مرد آسمانی کیستی تو ؟

دوشنبه 23 اسفند‌ماه سال 1389 02:53 ق.ظ نویسنده: همسنگر بسیجی نظرات: 19 نظر چاپ

۲۳ اسفند سالروز عروج آسمانی عباس کریمی آسمانی  

 

 

 شهید عباس کریمی قُهرودی متولد 1336 کاشان    

شهادت 23 اسفند 1363 شرق دجله، عملیات بدر  

نام تو بردم ...... سردار آسمانی ... مرد آسمانی... پسر آسمانی... فرزند آسمانی... همسر آسمانی... پدر آسمانی... معلم آسمانی... مدیر آسمانی... فرمانده آسمانی... بسیجی آسمانی... پاسدار آسمانی... حاج عباس آسمانی  

  

حاج عباس کیستی تو ؟  

از دوستی شنیدم که میگفت همسرت گفته که همیشه به پایش بلند می شدی تمام قد ، همیشه ، همیشه ، ..... حاج عباس کیستی تو ؟ اما یکبار نیم خیز بلند شدی و چقدر عذرخواهی کردی که به علت زخم پایت نتوانستی تمام قد بلند شوی ... زخم پا؟؟؟ همسرت گفته که انگشتان پاهایت در حال پوسیدن و جدا شدن بودند چرا که چندین روز در داخل پوتین و در آب بوده اند و تو مرد آسمانی نمی توانستی از درد، پا بر زمین بگذاری ... حاج عباس کیستی تو ؟ با ین حال بازهم بلند شدی ... کدام مردی این کار را میکند ؟ قسم میخورم هیچ مگر حاج عباس و حاج عباسها ...کدام مردی هربار به پای همسرش در روزمرگیهای زندگی و عادی بودنها هم بلند می شود ؟ حاج عباس کیستی تو ؟ 

 

به خدا قسم شما موجوداتی رویایی هستید ... 

 

حاج عباس افتخارم این است که روز 23 اسفند بر سر مزارت می آیم و چه افتخار بزرگی اینکه : به همان همسری که همیشه به پایش بلند می شدی ، می توانم پیامک سالگرد بفرستم ... حاج عباس چقدر  دلم میخواهد همسرت را ببینم . دوست من دوست همسرت است و من با یک واسطه دوست همسرت هستم  و به واسطه همان دوست که خود همسر شهید است به همسرت پیامک می فرستم .... حاج عباس قول بده که اینبار جور کنی تا در سفر کاشان موفق به دیدار همسرت شوم ... 

 

حاج عباس کریمی سال 1359 داوطلبانه به کردستان رفت و پس از پیوستن به حاج احمد متوسلیان، به فرماندهی اطلاعات، عملیات تیپ 27محمد رسول‌الله(ص) منصوب شد و در عملیات فتح‌المبین شرکت کرد.

عباس کریمی با سمت‌های مسوول اطلاعات لشکر 27 محمد رسول‌الله(ص) و فرماندهی یکی از تیپ‌های آن، در عملیات‌های زین‌العابدین، والفجر مقدماتی، والفجر یک، والفجر سه، والفجر چهار و خیبر نقش بسزایی ایفا کرد.

پس از شهادت شهید همت در عملیات خیبر، فرماندهی لشکر 27 محمد رسول الله(ص) را به عهده گرفت و روز 23 اسفند سال 1363 در حالی که آخرین دستور ابلاغی قرارگاه را در عملیات بدر اجرا می‌کرد، بر اثر اصابت ترکش خمپاره به سر، به شهادت رسید.  

 

  

حاج عباسی کیستی تو ؟ در کتاب خاطراتت همسرت تعریف می کند که چگونه حتی در روزهای جنگ و منطقه جنگی به رفاهش میرسیدی و امکاناتش را فراهم می کردی ... برعکس مردانی که فکر می کنند که تدین صرفاً در ساده زیستی است و منزلت و موقعیت همسر را نادیده می انگارند در حالی که دینشان توصیه به مراعات شأن همسر نموده ...  

 

خدا را شکر از دوستم شنیده ام که پسرت داوود ، بسیار ولایی و پاسدار حریم ارزشهاست.

 

حاج عباس کیستی تو مرد آسمانی؟ ... کیستی تو ؟  

 

تو کیستی که با تو رویای من طلائیست .......................   

 

قرارمون 23 اسفند سر مزارت نزدیک شهید چمران ....مرد آسمانی  

 

 

 


 لطفا برای کامنت گذاشتن به قسمت بالای پست مراجعه کنید