X
تبلیغات
رایتل

کجایی سبزترین رزمنده دنیا؟

استاد شهیدم؛ جانباز شهید، عارف عظیم، دکتر محمود رفیعی، بازخواهی گشت در صبح ظهور میدانم. تا طلوع موعود... کجایی سبزترین رزمنده دنیا؟

بازهم بی کفایتی بنیاد شهید و جانبازان

چهارشنبه 17 فروردین‌ماه سال 1390 03:24 ق.ظ نویسنده: همسنگر بسیجی نظرات: 19 نظر چاپ


 

نوروز تلخ جانباز ویلچری ..............   

 

آیا این است پاسخ قهرمانان وطن ؟ 

    

چرا یادمان رفت همه چیز را ؟    

 

 

مسئولین بی درد چگونه مسئول و رئیس شدید ؟ اگر او بر ویلچر نمی نشست به خدا قسم ناموسی هم برایتان نمی ماند. به قول مرحوم ابوالفضل سپهر مال و منالت که هیچ، مادرتم میبردن ... کشورت الآن عراق و افغانستان بود. اون بلاهایی سر ناموس این مملکت می اومد که سر زنهای بوسنی و ...اومد ...اما اینجا مردان مردی وجود داشتند که تکه تکه شدند و ترکش شش کیلویی خوردند ، 96 ترکش خوردند، تیر خلاصی خوردند ، شیمیایی شدند و میسوزند و سوختند ... تا عفت در این سرزمین پایدار بماند ... تا تو رئیس شوی .... تا این سرزمین اجدادی پاک و پایدار بماند و .... حاشا به غیرت نداشته تان مسئولین بی درد .... اکنون جواب کسی که آبرو برای ناموست فراهم کرد این است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ غیرت نداشته برخی مسئولین بی غیرت چه بر سر این مملکت می آورد .... مرحبا به احساس تکلیفت زریبافان ... که فقط بلدی رئیس جمهور را به آسایشگاه ثارالله که ظاهراً امکاناتی دارد ببری!!! نمی گویم از پشت پرده های آسایشگاه. بلدی در گفتگوی خبری شبکه دو مهمل ببافی شاید که آبروی نداشته ای بخری و شعار دهی که جانبازان آبروی این مملکتند...تو که حتی بلد نیستی یک مسئول خاطی را توبیخ کنی. تو اصلاً گوشی برای شنیدن نداری تا بدانی که در مجموعه تحت امرت چه می گذرد ... 

 

 

روز قیامتتات دیدنی است. شهیدی گفته بود روز قیامت، خونم را در شیشه ای ریخته ام و بر سر راهتان ایستاده ام و خواهم پرسید با خونم چه کردید ؟  

حال ! مسئولین بی درد آن روز دیدنی است .....  

 

 

بخوانید از قول فاش نیوز :  

 

آوارگی و سرگردانی نوروزی در شهر شیراز هدیه بنیاد استان فارس به یک جانباز قطع نخاعی بودکه نوروز تلخی را برای وی رقم زد.  

 

علی رغم هماهنگی قبلی که بعمل آمده بود بنیاد شیراز با این توجیه که مجتمع ایثار برای مهمان نوروزی در نظر گرفته شده و با عدم پذیرش این جانباز قطع نخاعی که برای سفر چند روزه به شیراز سفر کرده بود در این شهر سرگردان و آواره نمود. به گزارش جانبازنیوز، جانباز نخاعی علی جمشیدی از جانبازان کرمانشاهی طی سفری که در ایام نوروز به شیراز کرده بود علی رغم اینکه از قبل در مجتمع ایثار این شهر جا رزرو نموده بود با عدم پذیرش وی در این مجتمع، چند روز در شهر شیراز سرگردان و آواره شد. این در حالیست که حدود یکماه قبل بنیاد کرمانشاه طی نامه رسمی و اداری برای پذیرش این جانباز نخاعی عزیز در مجتمع ایثار با بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس هماهنگی های لازم را بعمل آورده بود. مسئولین بنیاد و مجتمع ایثار در توجیه دلیل عدم پذیرش این جانباز گرامی اظهار می کردند بنابر دستور استاندار این مجتمع برای مسافران نوروزی در نظر گرفته شده است لذا نمی توانیم به شما جا بدهیم. جانباز علی جمشیدی طی نامه ای که برای ما ارسال کرده نوشته است: اینجانب علی جمشیدی جانباز 70% قطع نخاع و دارای یک کلیه، پس از27 سال که از جانبازی بنده می گذرد تصمیم گرفتم به همراه خانواده و فرزندانم در تعطیلات نوروز سال 90 به مسافرت بروم لذا با بنیاد شهید محل سکونت خود هماهنگی بعمل آوردم و بنیاد نیز ضمن هماهنگی با استان فارس و ارسال نامه از طریق فاکس به آن استان همکاری لازم را بعمل آوردند و ما بطرف شیراز حرکت نمودیم پس از رسیدن به شیراز و مراجعه به بنیاد شهرستان شیراز و استان و مراجعه به مجتمع ایثار و انتظار 14 ساعته بر روی ویلچر به بنده گفتند که تمام امکانات مجتمع ایثار که مخصوص جانبازان می باشد از طرف استانداری شیراز به مهمانان نوروزی اختصاص یافته است و جایی برای جانباز نمانده است . در این حین پسرم که سال دوم راهنمایی است گفته پدر ایکاش تو جانباز نبودی تا ما هم می توانستیم کنار خیابان چادر بزنیم این گفته او تیری که در جبهه به بنده اصابت کرد برایم دردناکتر بود. در همان شب ریاست بنیاد شهید کرمانشاه با مسئول حراست استان فارس (آقای فیروزی) و آقایان مرادی و مجیدی و نعمت اللهی صحبت کردم که هیچکدام کاری برای بنده انجام ندادند و آقای فیروزی مسئول حراست نیز حتی جواب تلفن بنده را نداد بالاخره ناچار شدم با کمک دانشجویی که دلش برای وضعیت اسف بار بنده به رحم آمده بود منزلی را در شیراز کرایه کنم. در این چند روز آقای فیروزی جواب تلفن های بنده را نمی داد. مسافرت ما پس از مدت سه شب و پرداخت هزینه های زیاد و با شرمندگی از خانواده به پایان رسید و ما به کرمانشاه بازگشتیم. 

 

 

 

لطفاً برای کامنت گذاشتن به قسمت بالای مطلب مراجعه کنید