کجایی سبزترین رزمنده دنیا؟

استاد شهیدم؛ جانباز شهید، عارف عظیم، دکتر محمود رفیعی، بازخواهی گشت در صبح ظهور میدانم. تا طلوع موعود... کجایی سبزترین رزمنده دنیا؟

زریبافان و اخراجی های۳

جمعه 2 اردیبهشت‌ماه سال 1390 05:09 ق.ظ نویسنده: همسنگر بسیجی نظرات: 23 نظر چاپ


 

 یک کلمه از مادر عروس در مورد اخراجیهای ۳ 

  

 

حضرت زریبافان، دامت لابرکاته افاضه فرمودند   

 

به گزارش مشرق به نقل از روابط عمومی بنیاد شهید و ایثارگران، مسعود زریبافان در حاشیه بازدید از خبرگزاری حیات، پیروزی و قوام انقلاب اسلامی را مرهون فداکاری ایثارگران و شهدا دانست و افزود: رسانه، مهمترین نقش را در تبلیغ و ترویج این فرهنگ و انتقال آن به نسل‌های آینده دارد.

وی با اشاره به نقش اساسی فیلم به عنوان یک رسانه برای انتقال پیام انقلاب اسلامی گفت: یک رسانه انقلابی اجازه ندارد برای جذب مخاطب از هر روشی استفاده کند.

زریبافان اضافه کرد: فیلم‌سازی مانند جناب آقای ده‌نمکی که قصد دارد این رسالت بزرگ را به دوش بکشد باید از روش‌های نامطلوب برای جذب مخاطب پرهیز کند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تصریح کرد: از آقای ده نمکی با آن سابقه انقلابی انتظار داریم از سکانس‌های نامطلوب در فیلم‌های خود پرهیز کند؛ علاوه بر اینکه ساحت مقدس ایثارگران منزه از آن است به منظور جذب مخاطب دست‌مایه طنز قرار گیرد.

زریبافان با بیان اینکه اگر افراد دیگری که سابقه آقای ده نمکی را ندارند اینگونه فیلم‌ها را بسازند شاید مورد ایراد نباشند، افزود: از ایشان با آن سابقه انقلابی و دفاع درخشانی که در گذشته همواره از ارزش‌ها داشته‌اند، انتظار داریم که ایثارها و رشادت‌ها و قهرمانی‌های ناشی از اعتقاد ژرف رزمندگان و کسانی که با ایمان و اعتقاد و یقین به صحت راه و در اطاعت از فرمان نائب امام زمان (عج) به جبهه رفتند و شهید یا جانباز شدند را در فیلم‌های خود مطرح و نسل جوان را با ارزش‌های انقلاب و دفاع مقدس آشنا کند.  

 

منبع : جانباز نیوز

 

 

 

تحلیل : 

 

۱- آقای زریبافان عادت دارد که همیشه بر طبل توخالی بکوبد.همیشه خدا، شعار میدهد که : ما مدیون جانبازانیمِ اگر نبودند نبودیم و .....و الی ماشاالله ........ 

در گفتگوی خبری شبکه ۲در جواب هر سوالی همینها را میگوید.هر جا میرود و هر مصاحبه ای همین ها را میگوید.البته ایشان همیشه مفقودند مگر در سفرهای استانی رئیس جمهور یا برحسب اتفاق جایی اگر ببینید ایشان را، فقط شعار میدهد.به تمام عوامل تحت امرش توصیه نموده که شعار بدهند.ایشان فرموده اند به خبرنگاران بگویید از مشکلات جانبازان نگویند و در خانه هر جانبازری نروند.اگر ما تایید کردیم بروند. از معجزات جنگ بگویید و از مادران شهدا.... باور نمیکنید؟  این لینک رو ببینید :  

  

مصاحبه خسروآبادی،مدیر روابط عمومی بنیاد با خبرنگاران  

 

  

۲- ساحت مقدس ایثارگران؟ از نظر زریبافان مورد تمسخر قرار گرفته!!!!! زمانی که در بنیاد، بدترین توهینها نثار جانبازان میشه چرا ساحت مقدسشون زیر سوال نمیره ؟ زمانی که بدون درصد، آواره اداره های بنیاد میشن و تحقیر نصیبشون میشه حرف از ساحت مقدس نمیزنی؟ وقنی به غربت نشستند و در انزوا فقط به روزهای جنگ می اندیشند حرف از ساحت مقدس نمیزنی؟ وقتی جانباز بدون درصد، شهید میشه و همکاران جنابعالی نهایت تلاش رو میکنن تا او رو متوفی اعلام کنند و نه شهید، از ساحت مقدس جانبازان چیزی نمیگی؟ وقتی جانباز رو پرت میکنن از فلان اداره بیرون، ساحت مقدسشون لکه دار نمیشه ؟ وقتی بچه جانباز به باباش میگه اگه خواننده میشدی وضعمون این نبود ، بابا ای کاش جانباز نبودی تا راحت زندگی میکردیم، ساحت مقدس جانباز چه معنی داره ؟ وقتی مردم پول جمع میکنن تا برای جانباز بخاری بخرن، ساحت مقدس کیلویی چند میشه ؟ وقتی بچه ها سبد ارزاق درست میکنن و شب عید می برن در خونه جانباز فقیر فلک زده و زنگ درو میزنن و فرار میکنن تا شرمنده نشه، ساحت مقدس رو از کدوم مکاره بازاری بخریم ؟ وقتی جانباز باید به کمیته امداد مراجعه کنه، وقتی جانباز خودکشی میکنه، حقیقت که از بین نمیره، جانبازی که خودسوزی کردِ، از طبقه دهم بیمارستان ساسان خود را پرت کرد و ...  البته اینها فقط مال زمان زریبافان نیست اما زریبافان هم یکی از همان بیخیالها  

 او در توهمات خود خواب ساحت مقدس میبیند اما غافل از اینکه خواب آدمهای بی تفاوت، چپ است. همانهایی که شهید همت گفت از انسانهای بی تفاوت بیزارم ....  

 

ساحت مقدس !!!!!!!!چه واژه غریبی !!!!!!!!!!  

 

آخه جناب زریبافان!  کی از شما نظر خواست؟ شما که آه و نفرین هزاران جانباز پشت سرته چی میگی ؟

 

سپاس آقای ده نمکی که بدجوری سوزوندی بعضیهارو... 

 

 

 

لطفا برای کامنت گذاشتن به قسمت بالای پست مراجعه کنید