کجایی سبزترین رزمنده دنیا؟

استاد شهیدم؛ جانباز شهید، عارف عظیم، دکتر محمود رفیعی، بازخواهی گشت در صبح ظهور میدانم. تا طلوع موعود... کجایی سبزترین رزمنده دنیا؟

دومین سالگرد شهادت شهید راه بصیرت؛ حسین غلام کبیری

سه‌شنبه 24 خرداد‌ماه سال 1390 12:51 ق.ظ نویسنده: همسنگر بسیجی نظرات: 13 نظر چاپ

 

 25 خرداد   

 

دومین سالگرد شهادت شهید راه بصیرت و مدافع ولایت؛ حسین غلام کبیری  

 

 

 

 

 

2 سال از شهادت سرباز ولایت گذشت اما خبری از محاکمه سران فتنه نشد.............  

مسئولین به خود زحمت دادند و به دلجویی خانواده روح الامینی رفتند، حتی بنیاد ضدشهید و جانباز هم عنوان شهید را برای 3 کشته بیگناه کهریزک قانونی اعلام کرد اما............... 

اما ... اما... همین مسئولین که در میان آنها چهره های موجهی نیز حضور داشتند یک قدری زحمت کوچولو به خود ندادند تا به خانواده شهیدان حسین غلام کبیری، امیرحسام ذوالعلی، مهدی رضایی و .........و شهدای حجاب: شهیدان سرور برومند و فاطمه رجب پور و سایر شهدای بسیجی گمنام فتنه سری بزنند یا نه ! لااقل پیامی بفرستند.   

 

 

 

عده ای از مسئولین بی درد نیز در اقدامی مصلحت اندیشانه مانع از افشای نام بچه های مظلوم بسیج که در دفاع از مردم و ولایت در برابر چنگال کثیف اهریمنان فتنه جو به شهادت رسیدند شدند. این شهدا گمنام ماندند حتی دریغ از سنگ قبری با عنوان شهید...حتی دریغ از برگزاری مراسمی ......گمنام گمنام گمنام ........... 

اگر دنبال شهدای گمنام هستید آنها را در میان نسل سوم هم میتوانید پیدا کنید. بچه های نسل سومی امام که مظلومانه در جنگ شهر  زیر دست و پای اهریمان کثیف و با اصابت گلوله های کینه دار ولایت شهید شدند . همان بچه هایی که مولایم خامنه ای کبیر در موردشان فرمود:  

 

شهدای راه بصیرت افضل شهدای انقلابند  

 

 

شهید حسین غلام کبیری در جریان اغتشاشات پس از انتخابات در مأموریتی از پایگاه بسیج  شهرری اعزام  میشود به سعادت آباد که گویا آنجا تحرکاتی بوده و ماشینی بدون پلاک و با سرعت و به عمد او را زیر میگیرد و این جوان 18 ساله بامداد 25 خرداد توسط اراذل و اوباش مجروح شده و ساعت 15 روز 26 خرداد 1388به شهادت رسید.  

 

  پدر حسین در جمع بسیجیان برای بزرگداشت یاد شهدای راه بصیرت

 

و اکنون 2 سال است که حسین غلام کبیری به شهدای انقلاب و دفاع مقدس و  در یک کلام به شهدای صدر اسلام پیوسته است. 

 

  

قطعه 55/ ردیف24/شماره 2

 

 

  

 

حاج سعید قاسمی و پدر حسین عزیز 

  مراسم بزرگداشت دومین سالگرد شهید کبیری روز سه شنبه

 

 

 

 

لطفا برای کامنت گذاشتن به قسمت بالای پست مراجعه کنید