X
تبلیغات
رایتل

کجایی سبزترین رزمنده دنیا؟

استاد شهیدم؛ جانباز شهید، عارف عظیم، دکتر محمود رفیعی، بازخواهی گشت در صبح ظهور میدانم. تا طلوع موعود... کجایی سبزترین رزمنده دنیا؟

نامعلوم بودن سرنوشت طلبه سیرجانی

یکشنبه 29 خرداد‌ماه سال 1390 04:04 ق.ظ نویسنده: همسنگر بسیجی نظرات: 16 نظر چاپ

 

نامعلوم بودن سرنوشت طلبه سیرجانی   

 

 اضافه شده : ایشان بعد از چند ساعت آزاد شدند و قرار است که علل دستگیری خود را بعدا بازگو کنند و تاکید کردند که آستان حضرت عبدالعظیم تا کنون هیچ گونه در خواستی از وی مبنی بر ترک آن مکان را نداشته و نهایت خوشرفتاری را با وی داشته اند.

 

  

بسیجی، خار چشم دشمنان

یکی از همراهان حجت‌الاسلام علیرضا جهانشاهی که همراه با او روز گذشته بازداشت شده بود، به فارس، گفت: روز گذشته که در کلبه عدالت حاج آقا جهانشاهی در ضلع شرقی حرم مطهر نشسته بودیم برخی دوستان وارد کلبه شدند و بدون اینکه خودشان را معرفی کنند و حکمی نشان بدهند گفتند که آقای جهانشاهی بازداشت است.

وی افزود: به همراه دو تن از طلاب همراه با حاج آقای جهانشاهی بازداشت شدیم و دوستان ما را به محل نامعلومی در شهرری منتقل کردند. ما آقای جهانشاهی را نمی‌‌دیدیم اما تصور می‌کنم که دوستان چشمان آقای جهانشاهی را بسته بودند.

همراه جهانشاهی تصریح کرد: متاسفانه باید بگویم که ماموران از بنده و دو تن از دوستانم سؤالاتی کردند و ما نیز به آنها پاسخ دادیم ولیکن بر خلاف انتظار آنها به ما سیلی زدند در حالی که ما چند طلبه روزه‌دار بودیم. بهتر بود دوستان جوانان روزه‌دار را نمی‌زدند.

وی افزود: از ماموران محترم پرسیدم شما حکم بازداشت دارید و آیا ممکن است کارت شناسایی به ما بدهید که گفتند "به شما ربطی ندارد و حرف نزنید. " مأموران بعد از اینکه از ما بازجویی کردند بنده و دو تن از دوستانمان را آزاد کردند اما آقای جهانشاهی را به محل دیگری منتقل کردند.

وی گفت: ماموران می‌گفتند که قرار است آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به مناسبت سالگرد آیت‌الله مشکینی به حرم عبدالعظیم بیایید و شما نباید در حرم بمانید. البته آنها درباره علت بازداشت آقای جهانشاهی مطلبی نگفتند؛ آقای جهانشاهی گفته است که تا احیای مطالباتش مقاومت خواهد کرد چرا که مقام معظم رهبری عدالت‌خواهی را از طلاب مطالبه می‌کند.

همراه طلبه سیرجانی ادامه داد: نمی‌دانیم آقای جهانشاهی کجاست؛ امیدواریم دلسوزان انقلاب اسلامی به کمک او بشتابند.

یک مقام آگاه نیز گفت: برخورد با طلبه سیرجانی به درخواست برخی مسئولان آستانه حضرت عبدالعظیم بوده است. 

منبع: http://www.afkarnews.ir/vdcja8et.uqeitzsffu.html 

 

   

بسیجی می مانیم 

 

عدالت میخواهیم  

 

 پا به پای طلبه سیرجانی 

 

 

خدایا تو این مملکت چه خبرههههههههههههههه؟ 

 

سکوت جایز نیست 

 

برخیز مسلمان 

 

به تاراجمان برخاسته اند 

 

جهادی دیگر باید 

 

عزمی راسخ تر باید 

 

مگر خون ندادیم؟ 

 

خون برای عزت 

 

خون برای عدالت 

 

برخیز مسلمان 

 

هنگام جهادی دیگر است 

 

شیعه با سکوت،غریبه است 

 

 عدالت خواهی طلبه سیرجانی ادامه دارد

 

چون ما زنده ایم به کوری چشم دشمن 

 

سکوت جایز نیست 

 

 

بسیجی می مانیم 

 

عدالت میخواهیم 

  

 پا به پای طلبه سیرجانی 

 

 

یازینب کبری