کجایی سبزترین رزمنده دنیا؟

استاد شهیدم؛ جانباز شهید، عارف عظیم، دکتر محمود رفیعی، بازخواهی گشت در صبح ظهور میدانم. تا طلوع موعود... کجایی سبزترین رزمنده دنیا؟

به یاد روح الله داداشی

یکشنبه 2 مرداد‌ماه سال 1390 02:36 ب.ظ نویسنده: همسنگر بسیجی نظرات: 19 نظر چاپ

 

انا لله و انا الیه راجعون 

 

به یاد او که جوانمرد بود  

 

به یاد او که بااخلاق بود  

 

به یاد او که پهلوان بود 

 

 

 پهلوانان نمی میرند

 

  

دو کلمه تحلیل :  

 

1-چنین جنایتهایی نتیجه بی مبالاتی خانواده ها در تربیت فرزندان است؛ بچه هایی که باید و نباید نمی شنوند و بی هیچ آموزه شرعی، در جامعه رها می شوند. بی توجهی به اعتقادات و رفتارهای فرزندان و با بهانه اینکه " جوونه ،باید آزاد باشه، خودش تشخیص بده " چنین تبعاتی را دربرخواهد داشت. 

رفتار جوانی که بی هیچ دلیلی، حتی زمانی که عصبانیتی درکار نیست اقدام به فحاشی و بعد چاقوکشی میکند نشان دهنده این است که دین و آزادگی هیچ جایگاهی در زندگی او ندارد و آموزگار زندگی او شیطان است. آن شیطان مجسم، جان کسی را گرفت که نمونه او دیگر تکرار نخواهد شد.  

2- بی مبالاتی مسئولین امر در ایجاد امنیت و اجرای قوانین، مگر نه این است که اجرای احکام الهی حکم بازدارندگی در جامعه دارد؟ اقدام به چنین جنایتهایی در ملاء عام نشانه چیست؟ نشانه جری شدن گستاخان و مجنونین گناه. 

 

تا کی مجرم جنایت کند و مدتها روند رسیدگی پرونده طول بکشد و در خفا اعدام شود و کسی نفهمد؟ چنین روان پریشانی را باید با شکنجه های سنگین در برابر دیدگان به دار آویزند تا ترس در دل مجرمان ایجاد شود. 

 

 

روح الله داداشی جوان 30 ساله این مرز و بوم ورزشکاری بود که منش پهلوانی داشت. 

 

زبانزد اخلاق بود. در جوار رحمت الهی و برخورداری از شفاعت حضرت اباعبدالله روزیش باد . 

  

 

 

 فاتحه+صلوات 

 

 

 

 

لطفا برای کامنت گذاشتن به قسمت بالای پست مراجعه کنید