کجایی سبزترین رزمنده دنیا؟

استاد شهیدم؛ جانباز شهید، عارف عظیم، دکتر محمود رفیعی، بازخواهی گشت در صبح ظهور میدانم. تا طلوع موعود... کجایی سبزترین رزمنده دنیا؟

بیانیه فوق مهم همسنگر بسیجی (۱) !

جمعه 28 مرداد‌ماه سال 1390 08:09 ب.ظ نویسنده: همسنگر بسیجی نظرات: 31 نظر چاپ

 

بیانیه فوق مهم همسنگر بسیجی !    

 

مرا نه سر نه سامان آفریدند/ پریشانم پریشان آفریدند  

پریشان خاطران رفتند در خاک/ مرا از خاک ایشان آفریدند 

 

اهل دردیم ....هرکه اهل درد است بسم الله.................................یاعلی

 

 

 

محض اطلاع بعضیها :   

 

واقعاً نمیدونم چرا هنوز بعضیها اصرار دارند به سرپوش گذاشتن بر مسائل و مشکلات جانبازان! همون روشی که سالهاست داره پیاده میشه و نتیجه اون پرپر شدن و شهید شدن همراه رنج و فلاکت این عزیزان هست. تاکی سرپوش گذاشتن؟ تاکی بیخیالی؟ اونهم به بهانه اینکه به نفع نظام نیست!!   

نگیم و بیان نکنیم که قهرمانان وطن که برای من و شما سلامتیشونو دادن، امروز گرفتار رنج هستند؟ این میشه علیه نظام بودن ؟!  چه منطقی ! چه استدلال خامی!   

اینجاست که میفهمم چقدر رهبرم مظلومه و چقدر ولایت پذیری رو بعضیها یا وارونه فهمیدن یا میخوان که وارونه بفهمن!  

 

انتقاد، اونهم به خاطر کسانی که بوجودآورنده این نظام خود اونها هستند رو ضدنظام بودن و بی بصیرتی و تندروی و جلوتر از ولایت افتادن معنی میکنن!! 

 

اشکالی نداره همیشه هستند کسانی که یا منافعشون به خظر میفته و برچسب میزنن و یا اینکه چون خودشون مشکلی ندارند قادر به درک مسئله نیستند یا به عبارتی اهل درد نیستند و اهل درد رو تخطئه میکنند. تاریخ امثال اینها را فراوان به خود دیده است.

 

لطفا بعضیها به من نگید که چون فرزند شهید و ایثارگر هستید و مشکلی ندارید، پس دیگران هم ندارند. دغدغه داشتن و درد دیگران رو فهمیدن ربطی به این نداره که از چه خانواده ای باشی. 

 

 

 

     

هشدار! 

 

 

خواهشاً منو نصیحت نکنید بعضیها !   

 

خواهشاً وقتی اهل درد نیستید و دغدغه ندارید بنده رو نصیحت نکنید بعضیها!   

 

خواهشاً وقتی اطلاعی از بعضی چیزها ندارید به حکم وجدان اون حقایق رو انکار نکنید بعضیها!

 

همسنگر بسیجی از پای نمینشیند تا جایی که خود جانبازان بگن نگو پس خودتونو خسته نکنید با نصیحتهای بچه گانه و خام و از روی بی تجربگی و گاه از روی عناد!  

 

 ندیدن شما دلیل بر نبودن نیست بعضیها!  

 

خواهشاً فرمایشات حضرت آقا رو با هرچیزی قاطی نکنید و با بیصیرتی تمام بنده را به تمرد از دستورات آقا متهم نکنید بعضیها!  

 

خود تجربه دارم و عمری در صحنه های مختلف بودم و از فیض درک محضر جانبازان بزرگوار بهره مندم و ایرادات کار را با توصیه های آنها برطرف میکنم بعضیها!  

 

بنده بلد نیستم و هرگز چاپلوسی مسئولین خائن بنیاد رو نخواهم کرد بعضیها!  

هرگز هم منکر خدمات برخی افراد عادی خدوم در بنیاد نیستیم و سر حرفمون با مسئولین خائن و بی درد هست از گذشته تا کنون! 

 

معنی سیاه نمایی رو در ذهنتون مرور کنید و  افشاگری و اطلاع رسانی در مورد جانبازان رو سیاه نمایی معنی نکنید بعضیها!  

 

اهل درد نیستی برو به خوشیهات برس و بذار ما کارمونو بکنیم حالا میخوای فرزند شهید باشی یا هر شخص دیگری بعضیها! 

 

تا شما بیاید و برسید به اینکه وظیفتون در مورد باقی الشهدا (جانبازان) چیه؟ مابقی این باقی الشهدا به شهدا پیوستن و شما ماندید و متهم کردن دردمندان و رسالتهایی که بر زمین ماند بعضیها!! 

 

بنده خانواده شهید و ایثارگر نیستم و حتی یک ایثارگر هم در محیط و فامیلم وجود ندارد اما درد انسانها باعث میشه که یادم نره که راحت زندگی کردنم رو مدیون کسانی هستم که امروز در ناراحتی محضند.  

 

برای هزارمین بار : بنده شخصیت حقوقی نیستم و به جایی هم وصل نیستم که فکر می کنند بعضیها که اطلاعات از جاهای خاصی میرسه!   

 

دیدن فلاکتهای ایثارگران کار سختی نیست و با چشم غیرمسلح (بدن وصل شدن به جایی) هم میشه در همین جامعه اگر تیزتر بشیم در گوشه کنارها، در خیابان و دانشگاه و گلزار شهدا و از طریق افراد مختلف به حقایق دست یافت. تو همین اخبار خبرگزاریها هم خیلی مسائل مطرح میشه؛ مثلاْ مشرق و فارس نیوز و مهر و بخصوص فاش نیوز، در نشریات مختلف حتی مثلا خانواده سبز، پای صحبت جانبازان و .....  

 

مثلاْ خود بنده از طریق اساتیدم در دوره های مختلف تحصیلی در دانشگاه به خیلی مسائل دست یافتم پس فکر نکنید که آدم کله گنده ای هستم که خیلی چیزها میدونم. خیر . اهل دردم و دغدغه انسانهایی رو دارم که برای امنیت و آسایش من و شما، سلامتیشونو دادن و امروز در بدترین شرایط مالی و عاطفی زندگی میکنند.   

 

یک بار تو گلزار شهدا پای صحبت اون مادر شهید تنها بشین ببین چی بهت میگه.................!  

اگه اهل دل باشی و ایثارگران اهل درد و اهل دل بیابندت، خیلی مسائل را بهتون خواهند گفت .  

 

بعضیها بنده رو متهم میکنند به اینکه چطور آدم عادی هستم و خیلی مسائل رو میدونم یا خیلیها رو میشناسم!!  

پاسخ: بله بنده خیلی مسائل رو میدونم. چون رفتم دنبالش. دغدغه داشتم و فهمیدم. مثلاْ از یه پزشک معالج جانبازان خیلی چیزها شنیدم و مدارکش رو هم دیدم. زندگی همکلاسی دوره تحصیلم که  فرزند ایثارگر بود دیدم و ... 

  

در گلزار شهدا از خود جانبازان. در اردوهای جنوب در جمع هایی که رزمنده ها اسراری رو میگن که به عموم نمیگن و فقط به کسانی که بفهمن اهل دردند میگن خیلی چیزها شنیدم.    

وقتی اینها رو شنیدم رفتم دنبال مصداقهاش رو از نزدیک دیدم. پیدا کردم  و دردشونو دیدم.  

 

حرفهای همسر شهید ایوب بلندی که دیگه معروفه که آهی میکشه از بستری شدن همسرش در تیمارستان به جای آسایشگاه 

 

و .... و ..... و .... و ..............................

 

 

 

جانباز احمد فرهنگ (جانباز ربذه نشین)  میگه :  

 

هنوز صدای آنروز شهید مهدی باکری بر گوشم زنگ میزند که گفت: اگر وارد اداره ای شدی دیدی در اتاق مسئول،مدیر، فرماندار، شهردار ، استاندار به روی مردم بسته است و مردم برای رفع مشکلات خود منتظرش هستند بلافاصله در را باز کنید و فریاد بزنید و بگویید مهدی گفت: این مردم انقلاب کردند که سبک و سیاق طاغوتیان مطرود و فواصل بین مسئول و مردم از میان برود نه اینکه دیوار حائل دیگری ما بین مردم و مسئول بوجود آید و جلوی انحراف را بگیرید که این تکلیف است !

وقتی گفته میشود کارمردم، یعنی مشروعیت آن مسئول بواسطه اعتماد مردم بوجود می آید و او نماینده مردمیست که به او اعتماد کرده اند! پس مسئول از خود هیچ ندارد و هرچه هست از آنِ مردم است و مردم هم مخلوق خدایند، پس آن مسئول درقبال خدا بر اعمال خویش باید جوابگو باشد! پس چگونه است که مسئولی به خود اجازه می دهد که میان خود و مردمی که ولی نعمت او هستند، دیوار حائلی بکشد و گاهی آن را هم از حقوق حقه خود میداند! آنچه حقیر امروز میگویم، تکلیفی است که آقا مهدی و شهدا به دوشم گذاشته اند و مکلفم به تکلیف! باشد که روزی به عدم ادای تکلیفم مورد مواخذه شهدا و خداوند قرار نگیرم و شرمنده نباشم انشاالله .

حضرت علی (ع) فرمودند : حق را بگوئید گر چه به ضررتان باشد ! منبع : http://www.farhangrabaza.blogfa.com/post-60.aspx  

 

 

 

همسنگر بسیجی نوشت: 

حالا من میگم کجایی آقا مهدی که جانباز رو پرت میکنن از اتاق بیرون و هزار تا تهمت میزنن بهش و بعد میگن میخواستی نری جنگ مگه من گفتم بری؟ و کجایی آقا مهدی که ببینی که حتی برخی فرزندان شهدا منکر این قضایا هستند چون خودشون مشکلی ندارند.  

 

خدایا کمکمون کن در این شبهای قدر به تکلیفمون در برابر قهرمانان وطن آشنا بشیم و اهل درد بشیم، اهل درد، چون اهل درد نبودیم این عزیزان، امروز کوچیدند به کنج انزوا ..............   

 

  

یادمان نرود پیام آفتاب : 

نگذارید پیشکسوتان خون و شهادت در پیچ و خم روزرمره زندگی به فراموشی سپرده شوند.  

  

ادامه خواهد داشت... این قصه سر دراز دارد ..........  

 

 

  

 

لطفا جهت نظر دادن به قسمت بالای پست مراجعه کنید.