X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

کجایی سبزترین رزمنده دنیا؟

استاد شهیدم؛ جانباز شهید، عارف عظیم، دکتر محمود رفیعی، بازخواهی گشت در صبح ظهور میدانم. تا طلوع موعود... کجایی سبزترین رزمنده دنیا؟

پیروز انتخابات و انگشتهای جوهریمان در چشم دشمنان

سه‌شنبه 16 اسفند‌ماه سال 1390 05:31 ق.ظ نویسنده: همسنگر بسیجی نظرات: 15 نظر چاپ

 

آنها که گفتند به خاطر رهبرم آمدم .........  

 

آنها که گفتند به خاطر رهبرم آمدم .........  

 

آنها که گفتند به خاطر رهبرم آمدم .........  

  

ما برای پرسیدن نام گلی ناشناس چه سفرها کرده ایم چه خطرها کرده ایم  ....

 

ما برای آنکه ایران خانه خوبان شود رنج دوران برده ایم .... 

 

ایرانمان آباد از نام شهیدانمان 

  

   

انتخابات مجلس

 

از اونجایی که تو این مملکت همه سیاستمدار و اقتصاددان و مورخ و جامعه شناس و مردم شناس و کلاً مسلط به تمام علوم انسانی هستند و در کوی و برزن و کوچه و بازار و مترو و تاکسی و اتوبوس و میوه فروشی و صف نانوایی و ...اقدام به ارائه تحلیلهای نه چندان علمی میکنند همسنگر بسیجی هم به فراخور اندکی تجربیات سیاسی در طی سالیان گذشته حق خود میداند که نظر و تحیل ارائه دهد با این توضیح که قصد اهانت و جسارت به مردم عزیزمون رو ندارم و احیاناً نمیخوام به ناحق، نامزد یا طیف و اهالی شهری و ... رو بکوبم. پیشاپیش این توضیح رو داشته باشید.  

 

نکته مهم: خیلی خوبه که آدم انقدر آگاهی داشته باشه که خودش انتخاب کنه و مرتب نگه : میگن فلانی فلانه میگن فلانی فلان لیست رو توصیه کرده و ....انقدر آگاهی داشته باشه که بدونه مثلا فلانی، اون چهره قبلی نیست و اقدامات منفی داشته بعدها....یعنی سیاسی باش تا عوام نمونی.... 

 

 

قطع نامه پایان انتخابات همسنگر بسیجی : 

 

1- اولاً دست مردممون درد نکنه که شرکت کردن بخصوص اونهایی که اگر هم قصدشو نداشتن گفتند به خاطر رهبرم... 

 

2- اونایی که شرکت نکردن خجالت بکشن از اون پیرزن و پیرمردی که زیر بغلشونو گرفته بودن و آوردنشون. 

 

3- مردم تهران بازم دیگران از شما سربلندتر شدند چون مشارکتتون (48%) پایین بود برید از مردم  چهارمحال و بختیاری و ایلام یاد بگیرید. 

 

4-مردم تهران نتایج خوب بود اما موندم  واقعاً یه جاهایی رأیهای ؟؟؟ دادید. مردم تهران رأی به علی مطهری یا به قولی نماینده تمام عیار فتنه در مجلس؟!  شاید یه عده فکر کردن پسر شهید مطهریه و خبر از عملکردهاش ندارن! میگم باید سیاسی بود همینه تا ....

 

5- مردم تهران واقعا نمیدونم چرا به توکلی رأی دادید اونهم رأی بالا!!!! چند ساله که تا تونسته با دولت مخالفت کرده و همیشه ناراضی از دولته و حتی عالی ترین اقدامات دولت رو زیر سوال میبره. اینهمه اصلح وجود داره مگه قحط الرجاله که مجبور باشیم به بعضیها رأی بدیم. شاید کسانی که بهش رأی دادن هنوز تو حال و هوی 7 میلیون رأی انتخابات ریاست جمهوری دوره خاتمی هستن که توکلی آورد ...اما اونایی که رأی دادید لطفا بیدار بشید توکلی نماینده طیف حزب الله و ولایت به اون معنا نیست قابل مقایسه با مثلاً حدادعادل نیست. 

 

6- مردم تهران واقعا نمیدونم چرا به آقای رسایی رأی کمی دادید!!! واقعا انصاف بود؟ تنها کسی که در مجلس جلوی همه بی عدالتیها می ایسته. 

 

7- مردم تهران مگه قرار نشد به ساکتین فتنه رأی ندید؟ رأی به مطهری و باهنر و .... 

 

8-مردم تهران واقعا نمیدونم رو چه حسابی به خانمها رهبر و آلیا و افتخاری رأی دادید؟ چه عملکرد مثبتی ازشون دیدید تو مجلس؟ چیکار میکنن؟ جزو نمایندگانی که میان و میرن و کارت میزنن. هر سه رو میشناسم.  

 

9-مردم تهران رو چه حسابی به بذرپاش رای بالا دادید؟ بالاتر از رسایی؟ انصافه؟ نه. مدیریت بذرپاش در سایپا زمانی که بسیار هم کم سن و سال بود افتضاح بود. آدم حزب اللهی و درستیه اما اصلح ترینها وجود دارن. عادت داریم یکی رو ببریم تا اوج و اون یکی رو بفرستیم به قعر زمین. بذرپاش با آقای احمدی نژاد اومد به دولت و علی رغم شعارهای آقای احمدی نژاد مبنی بر عدم پارتی بازی و ....بذرپاش کم سن و سال چند سال پیش، شد مدیر عامل سایپا، مدیر عامل پارس خودرو، رئیس سازمان ملی جوانان، روزنامه وطن امروز رو هم لطف کرده بهشون دادن مال خودشون نبود. اول انقلاب و جنگ نیست که دیالمه ها و  باکریها و همتها و باقریها همه زیر 30 سال بودن. با اونها قابل مقایسه نیست الان. چقدر خوب بود از همون بچه های ناب جنگ برای شرایط ویژه کشورمون استفاده میکردیم اما کلاً گویا ما هم برای اونها تاریخ انقضاء تعریف کردیم و فراموش شدن. 

 

10-مردم قم کمی بصیرتتون نم کشیده شاید لاریجانی رو نمیشناسید. رأی فوق بالا به لاریجانی اونوقت به آقای ذوالنور رای ندادید ؟!

 

11- تشکر ویژه از مردم کاشمر بدلیل عدم رأی به خباز 2 خردادی، از مردم گرمسار بدلیل عدم رأی به خانم پروین احمدی نژاد چون ایشون در شورا هم سیاهی لشگر تشریف دارند، از مردم سمنان بدلیل عدم رأی به کواکبیان نماینده فتنه در مجلس. مردم کاشمر و سمنان سپاس که بی بصیرتی دوره قبلتون رو تکرار نکردید!  

 

12- حیف شد آقای فلاحت پیشه از کرمانشاه رأی نیاورد گرچه گرایشات سیاسیشون ایراد داشت اما بسیار فعال و صادق بودن و همیشه راجع به حقوق ضایع شده جانبازان در مجلس سخنرانی داشتن. 

 

13-آقای محبی نیا نماینده میاندوآب که تو هیئت رئیسه بود و همیشه مصوبات رو قرائت میکرد رأی نیاورد دلیلش هم تخریبهای زیادی بود که علیه ایشون در شهرشون انجام گرفت. از زمان انتخابات 88 تا الان علیه ایشون مرتب در میاندوآب دسیسه میشه اهالی این شهر رأی بالایی به موسوی داده بودند اونهم فقط با توجیه آذری بودن و نه آگاهی های سیاسی. فتنه 88 رو چند اندازه کوچیکتر کنید ببرید به میاندوآب اینطوری تصور کنید چقدر ایشون تخریب شد. البته نمایندگان جدید که رای آوردن افراد موجهی هستند و یکی از جبهه پایداری است. تخریبها از طرف نامزدهای انتخاب شده نبود. 

 

14- چرا گفتن که لاریجانی بازهم جزء افراد احتمالی ریاست مجلسه؟ خدا نکنه.....بدبخت میشیم...کم  کارشکنی کرد؟ کم زیزیرکی تو مجلس بلواهایی کردند؟ کم با دولت سر ناسازگاری گذاشت؟ کم نذاشت که برخی مسائل مطرح بشه و یا تصویب؟....مردم قم اینها رو که میگیم همه ما میدونیم اما شما چرا نمیدونید؟!  

 

15-آفرین بر مردم ما که حق دوم خردادی جماعت (اصلاح طلب) رو گذاشتن کف دستشون و منزویشون کردن.

 

۱۶- برای دور دوم بیشتر دقت کنیم همه ما .........  

 

  

 

آنها که گفتند به خاطر رهبرم آمدم .........  

 

مهران غفوریان جمله زیبایی گفت : ما به خاطر حرف حضرت آقا اومدیم برای رأی دادن! پشتیبانی از ولایت تا شهادت! 

  

  

 

لطفا جهت نظر دادن به قسمت بالای پست مراجعه کنید.