X
تبلیغات
زولا

کجایی سبزترین رزمنده دنیا؟

استاد شهیدم؛ جانباز شهید، عارف عظیم، دکتر محمود رفیعی، بازخواهی گشت در صبح ظهور میدانم. تا طلوع موعود... کجایی سبزترین رزمنده دنیا؟

دلم در کربلا جا ماند

یکشنبه 11 تیر‌ماه سال 1391 12:13 ب.ظ نویسنده: همسنگر بسیجی نظرات: 27 نظر چاپ

 

السلام علیک یا امام هادی ع  

 

 

السلام علیک یا اباعبدالله 

 

دلم در کربلا جا ماند 

 

دل در گرو ارباب ماند 

 

دل در گرو ائمه ماند: در گرو مولا علی ع، ائمه سامرا و کاظمین و کربلا که آخر جنون آرامش و آرامش جنون است .

 

ارباب، نوکر گدایی بلدد 

 

بر پیشگاه عظیمت، مرا گدایی آموخته اند 

 

ارباب بپذیر که گدایت باقی بمانم  

 

دلم در کربلا جا ماند 

 

دلم پیش حسین زهراست

 

کربلا عرش خدا  

 

کاش یاحسین بگم و بمیرم ....کاش  

  

خدا را شاهد می گیرم که در لحظه لحظه های مسیر سفر، در  لحظه های لحظه های تشرف در اماکن مقدس، شهدا و جانبازان در ذهنم بودند، مجسمشان می کردم، آنها مرا کربلایی کردند. بخصوص که مداح کاروان نیز جانباز بود. به نیابتشان(گرچه لایق نبودم) سلام می دادم و نماز می خواندم. همه شهدا: شهدای انقلاب و دفاع مقدس و ترورها و دفاع از مرزها و بچه های صابرین و  امر به معروف و شهدای راه بصیرت و ... 

 

شهدا، جانبازان حلالم کنید مدیون شما هستم و هستیم تا ابد

 

 ----------------------- 

 

السلام علی الحسین/ و علی علی بن الحسین/ و علی اولاد الحسین/ و علی اصحاب الحسین 

  

السلام علیک یا حضرت علی اکبر ع

  

و تو ای فرزند میهن، جوان ایران زمین بر خود ببال که روز تولد نازنین پسر امام حسین ع را با جوانی تو پیوند زده اند. 

 

جوانان پاک ایران زمین، روزتان مبارک 

 

------------------------ 

 

و تو ای آنکه نامت را مسلمان گذاشته ای و مرا مارقه می خوانی، حقیقتاً از مسلمانیت تنم لرزید، از تهمتهایی که زدی، و از ذهن و زبان بی حیایت، در مکتب مسلمانی من، زائر ائمه بخصوص امام حسین ع حرمت دارد گرچه گنهکاری چون من باشد، در مرام مسلمانی من به زائر حسین ع می گویند: زیارت قبول کربلایی. اما گویی در مکتب تو زائر امام حسین ع را مارقه می خوانند. 

  

خدارا شکر 3 دسته دشمن دارم: 

 

1- متوهمین فتنه لجن که با خواندن اولین پست وبلاگم (آسیه خواهرم من یک بسیجیم) چنان به خود می پیچند که چاره ای جز اعلان دشمنی و فحشهای رکیک و توهین ندارند. 

 

2- خائنین و مسببین مشکلات ایثارگران بخصوص در بنیاد ضدشهید و ضدایثارگر، آنها که به جای خدمت رسانی به جانباز وبلاگهای حامیان جانبازان را رصد می کنند و نام همسنگر بسیجی آزارشان میدهد و به طرق مختلف سعی در شناسایی و تهدیدش میکنند (خدایا خندیدم به اینهمه استعدادو و شعور)  

 

3-مذهبیون خشکه مغز مقدس مآب که بدون علم و آگاهی، کفر می گویند و دیگران را نیز کافر می نامند. 

 

 

همسنگر بسیجی بدلیل پاسخ به توهمات کسی که خود را مسلمان ایرانی مینامد و نام وبلاگش آنتی مجوس به معنای ضدزرتشتی است (بنازم بصیرت را در تشخیص وحدت) متهم به کافر و زندیق و سلطنت پرست و ضددین و مارقه و ضدنظام و دشمن ولایت و ...شده است. مسئله از آنجایی مهم میشود که چنین افرادی در مراکزی چون سازمان اسناد انقلاب و مرکز مطالعات تاریخ معاصر مشغول بکارند و یا مراکز دیگر و در سخنرانیها و افاضاتشان، ذهن جوانهای مذهبی ناآگاه دارای ذهن تک بعدی بی منطق را شستشو میدهند. اینها دشمنی عجیبی با ایران قبل از اسلام دارند بخصوص کورش کبیر. بدون علم پابرهنه پا در کفش علوم تخصصی کرده و توهم می بافند. این بیچاره ها می انگارند نیاکانشان قبل از اسلام غرق در کفر و خرافه بوده اند و گویا فرقی با اعراب جاهل و اروپاییهای بی تمدن گذشته نداشته و بدتر از آنها هم بوده اند و چنان آب در آسیاب دشمن میریزند که از استعدادشان در این زمینه باید تعجب کرد. همسنگر بسیجی در رد توهمات غیرعلمی آنتی مجوس معروف، با توجه به رشته تخصصی خود، پاسخهای مستدلی ارائه کرده که متقابلاً، پاسخهایی با شواهد قرآنی و روایی در کافر و زندیق و چه و چه بودن دریافت کرده است. 

چه شود وقتی علم دست نااهل بیفتد آنهم علمی که مستقیماً دشمن روی آن سرمایه گزاری کرده و مربوط به حوضه تمدنی و فرهنگی است. 

   

فقط توجه داشته باشید دشمنی با گذشته پرافتخار وطن که پایه امروز است از طرف چه کسانی مطرح میشود و با چه ادبیاتی!!! و چه کسانی باور می کنند: به قول عارف قزوینی: 

به ملتی که ز تاریخ خویش بی خبر است/جز به زبان محو و زوال نتوان گفت. یعنی تنها خشکه مغزهای ناآگاه میپذیرند. 

 

در آینده توهماتش را تحلیل خواهم کرد ان شاالله، عجالتاً یک نمونه از ادبیات افراد معاند با ایران قبل از اسلام را ببینید: 

 

***پاسخ اباطیلتان داده بودیم خانم مارقه، چرا تأیید نکردید و جواب ندادید؟ حالا دیگر شکم قریب به یقین شد که حضرتعالی با این ادبیات نیشدار و غرور شیطانی که دارید، از همان غده های سرطانی هستید که منتظر هستند قرآنی به سر نیزه برود تا ادعای پیروی از ولایت را زیر پا بگذارند و شمشیر زیر گلوی ولیشان بگذارند. چند ساعتی وقتمان صرف پاسخ به اباطیل شما شده بود، ولی امشب نتیجه اش را دیدیم و خوشحال شدیم. خدا اوّل دوستان نادان را نابود کند، بعد نفوذیها را، دست آخر دشمنان دانا هم اگر قابل هدایت نبودند نابودشان بفرماید*** 

 

قسم میخورم که از چنین مسلمان بودنی تنم لرزید. پناه برخدا ...... 

 

  

لطفا جهت نظر دادن به قسمت بالای پست مراجعه کنید.