X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

کجایی سبزترین رزمنده دنیا؟

استاد شهیدم؛ جانباز شهید، عارف عظیم، دکتر محمود رفیعی، بازخواهی گشت در صبح ظهور میدانم. تا طلوع موعود... کجایی سبزترین رزمنده دنیا؟

خانم بهنوش بختیاری به ذکاوتتان غبطه میخورم!!!

دوشنبه 16 مرداد‌ماه سال 1391 03:37 ق.ظ نویسنده: همسنگر بسیجی نظرات: 26 نظر چاپ

السلام علیک یا امام هادی ع 

 

 

خانم بهنوش بختیاری به ذکاوتتان غبطه میخورم!!!  

 

 

 

بانوی خودنمایی جایی افاضه فرموده بودید که "" مهمترین دغدغه این روزهای زندگی من وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم است.تهران هم که شهری سوت و کور و بدون تفریح است و چندان هیجان و شادی در آن وجود ندارد. همه اینها باعث شده من برای جوان ها خیلی نگران باشم. شادی و نشاط فقط در جملات به عنوان یک کلمه استفاده می شوند و بیشتر از این وجود ندارند. یعنی چیزی وجود ندارد که ما بگوییم این باعث شادی ما می شود. شرایط ما شده مثل داستان آن پادشاهی که برایش لباسی ندوختند اما به او با حرف تلقین می کردند که لباسی فاخر به تن دارد. حالا به ما مدام می گویند شاد باشید اما هیچ ابزاری برای اینکه شاد باشیم و از زندگی لذت ببریم وجود ندارد. بله؛ چیزهایی مثل تن سالم، استقلال، امنیت، عدالت، صلح و ... بسیار نعمت های بزرگی هستند و ما هم باید از اینکه این چیزها را در کشورمان داریم خدا را شکر کنیم اما جهان دارد به سمتی می رود که همه آدم ها لذت بیشتری از زندگی ببرند. اگر تکنولوژی پیشرفت می کند و هر روزدر دنیای علم، دانش و هنر اتفاق های تازه ای می افتد همه برای این است که آدم ها شاددتر باشند و لذت بیشتری از زندگیشان ببرند. این سختی های اقتصادی و تلاش زیاد جوان ها برای تامین نیازهای مالی زندگی واقعا باعث رکود روحیه آنها شده من سعی می کنم باز هم در این شرایط خوب باشم و کارم را بکنم اما این به این معنی نیست که بخوانم: «همه چی آرومه، من چقدر خوشحالم».  ""

   

توضیح نوشت همسنگر بسیجی: احتمالا حضرتعالی علاقه وافری به مکتب اصالت ماده دارید که می گوید رو بسوی لذت هرچه بیشتر.... بانو!!! پس کمال انسانی و هدف از خلقت کجای فلسفه شما جای میگیرد؟!! ضمنا کدام جهان را می گویید که به سمت لذت می رود؟ جهان غرب را؟ با آنهمه مشکلات اقتصادی و مردم بحران زده اش؟ جنبش وال استریت؟ بحران یونان و اسپانیا و ...؟ پیش از شکست سرمایه داری هم در رفاه نبودند مردم جهان. همیشه غربیها در حال کار و دویدن هستند و از 18 سالگی باید خرج خود را به هر بهایی دربیاورند. نکند منظورتان همان 1 درصدی است که جهان علیه آن شوریده است!!! 

نه بانو! علم و تکنولوژی باید در خدمت انسان باشد تا تقربش به خدا بیشتر شود و به هدف خلقت برسد در اینصورت شاد هم خواهد بود. اما آنچه شما می گویید " الکی خوش بودن است". شماها که زیادی الکی خوشید دیگر چه میخواهید؟ دیگر چه تفریح و خوشی مانده که نداشته باشید بندگان ناشکر!!

 

و باز افاضه فرمودید:"" چندفیلم خارجی خوب هم این اواخر دیدم مثل «واندرلند» و فیلم دیگری با نام «We» به کارگردانی خانم مدونا که فیلم خیلی خوبی هم بود. همینطور «سرزمین خون و عسل» ساخته آنجلینا جولی که در اوج ثروت و زندگی پر زرق و برق هالیوودی است این قدر دغدغه مسائل انسانی را دارد و به این چیزها هم فکر می کند. کتاب هم که دوست هر شب من قبل از خواب است. "" 

  

توضیح نوشت همسنگر بسیجی: ما که ماهیت مدونا را میدانیم نمی توانیم لفظ خانم برایش بکار ببریم. موجودی که در کارنامه فساد اخلاقیش موارد متعدد سقط جنین دارد. موجودی که در 50 و چند سالگی هم بدنبال فساد با مردان جوان است. موجودی که یکی از مهره های مکتب کابالا و صهیونیسم جهانی یا همان شیطان پرستیست. موجودی که سرباز فرهنگی اسرائیل است و علیه فلسطینیها میخواند و تبلیغ میکند. موجودی که رکیک ترین الفاظ را در آهنگهایش دارد... حالا چنین موجودی کار خوب هم ارائه میکند؟!!!! 

 

و اما سرزمین خون و عسل آنجلیا جولی: بانو بهنوش!!! اگر قدری فرصت کردید از آینه فاصله بگیرید و از محیط آتلیه برای گرفتن انواع عکسها قدری دور شدید، کمی مطالعه کنید تا بدانید آنجلیا جولی کیست؟ او جاسوس سیا در ظاهر سفیر صلح است. این را خود غربی ها اذعان دارند.  

دغدغه مسائل انسانی دارد آنجلیا؟! موجودی که حرفه ای جز سکس ندارد. بازیگری که هیچ محبوبیتی در آمریکا م ندارد چرا که حرفه بازیگری بلد نیست و فقط آنچه بلدد مسائل غیر اخلاقیست. این موجود از زندگی با دوست پسرش؛ برد پیت، 3 فرزند نامشروع دارد. موجودی که برای فریب اذهان جهانیان کودکانی را از کشورهای محروم به فرزندی میپذیرد. کودکانی که با پول حرام اینها که حاصل فساد اخلاقیست باید تغذیه شوند چه فلک زده هایی هستند. اینها هم راهیست برای فریب اذهان و نیز کمی پاسخ به وجدانشان در برابر ماهیت فاسدشان. 

 

بانو بهنوش! اصلا میدانی " خون و عسل " چیست؟ از زبان خود غربیها:  

روزنامه انگلیسی «ساندی تلگراف» با اشاره به داستان فیلم ضداسلامی «در سرزمین خون و عسل» تاکید کرد: این در حالی است که تصاویر موجود از تجاوز به زنان و همچنین تصاویر قتل عام جنگ‌های بوسنی از اذهان مردم این منطقه از بین نرفته است.بنابر این گزارش فیلم سینمایی «در سرزمین خون و عسل» به رابطه عاشقانه و در عین حال غیراخلاقی یک زن مسلمان بوسنیایی و یک سرباز صرب در جریان جنگ بوسنی می‌پردازد.
این روزنامه اذعان کرد: فیلم سینمایی «در سرزمین خون و عسل» در سارایوو موجب عصبانیت مردم این کشور شده است.به گزارش فارس، پیش از این «جیمز کیه» روزنامه‌نگار کرواتی، «آنجلینا جوبی» را متهم کرده بود که داستان فیلم ضد اسلامی خود درباره جنگ بوسنی را از مقالات او که در سال 2007 در یکی از روزنامه‌ها نوشته است، سرقت کرده است.
«جیمز کیه»، روزنامه‌نگار کرواتی می‌گوید داستان او درباره دختری مسلمان بوده است که توسط مزدوران صرب مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است اما آنجلینا جولی با تحریف این داستان به رابطه عاشقانه و در عین حال غیراخلاقی یک زن مسلمان بوسنیایی و یک سرباز صرب در جریان جنگ بوسنی پرداخته.پیش از این نیز عده‌ای از زنان قربانی جنگ بوسنی، ضمن اعتراض به ساخت این فیلم: آنها نمی‌توانند از چیزی که ما با تمام وجود درگیر آن بوده‌ایم، فیلم بسازند. «هاسکیک» یکی از این زنان گفته ما به آنجلینا اجازه نخواهیم تا به روش خود؛ ایجاد تعادل میان قاتل و مقتول، ما را به تصویر بکشد، ما اجازه نمی‌دهیم که درد و رنج ما بصورت غیرحقیقی تصویر شود.(http://www.parset.com/News/ShowNews.aspx?Code=723750)   

 

آیا این آنجلیا جولی که سفیر صلح است به میانمار هم رفته تا ببیند که مسلمانان  زنده را چون هیزم روی هم ریختند و آتش زدند؟! اصلاً میانمار کجا هست؟ می دانید؟ دغدغه مسائل انسانی! بانوی نگران شادیها ! تورخدا وقتی حرف میزنید کمی فکر کنید و بی هوا کلمات را به بیرون پرتاب نکنید!

 

 

به بصیرتتان غبطه میخورم بانو بهنوش! البته نه بصیرت انقلابی که از آن بهره ای ندارید. به بصریتتان در تشخیص حقایق بسیار واضح. گفتید کتاب میخوانید. کدام کتابها را میخوانید که از اوضاع جهان انقدر بی اطلاعید؟ لابد کتابهای هری پاتر و قورباغه را قورت بده و .... 

 

راستی بانو بهنوش مگر ایرانی نیستید و در ایران زندگی نمیکنید و از امنیت و آسایش این سرزمین بهره مند نیستید؟ پس آیا دغدغه های آنهایی که امنیت و سلامتی و استقلال را که بدان معترفید برایتان فراهم کردند هم برایتان جالب هست؟! دغدغه های مادر شهید؟ فرزند شهید؟ جانباز؟ خانواده جانباز؟ اصلا تا کنون مادر شهید دیده اید؟ جانباز دیده اید که نمیتواند نفس بکشد؟ جانباز دیده اید که هرگز گوشه ای از شادیهای شما را تجربه نکرده است؟ شادیهایی که شماها زیاده هم میخواهید که برای آنها در حد تصور ثروت اناسیس است.... 

  

دغدغه مسائل انسانی اگر برایتان جالب است آیا میدانید انسانهایی در حد اعلای انسانیت و در اوج محرومیت در این سرزمین زندگی میکنند که نامشان جانباز است؛ قهرمانان دیروز و فراموش شدگان امروز.... برایتان جالب هست؟ من هم دغدغه مسائل انسانی دارم؛ دغدغه انسانهای محروم و دردمندی بنام جانباز، آیا برایتان جالب هستم؟ من در اوج ایرانی بودن و هموطن بودن و اوج گمنامی دغدغه انسانیت دارم، برایتان جالب هستم؟ دغدغه انسانهایی را دارم که انسان ترین انسانها هستند اما هیچ بهره ای از شادی ندارند. انسانهایی که رنج همه ما را خریدند تا امروز من و شما به لذتهای بیشتر و بیشتر بیندیشیم و او فراموش شود. 

یادمان رفت همان استقلال و صلح و امنیتی را که گفتید چه کسانی فراهم کردند! شما جشن نفس برای هموفیلیها و سرطانیها میگیرید بسیار ارزشمند است اما چقدر از اوضاع سربازان وطنتان مطلعید؟ اصلا میدانید امنیت همین ایرانی که در آن راحت زندگی میکنید را بچه های صابرین با خون پاکشان ریخته بر قله های بلند ایران فراهم کردند همین سال گذشته؟! 

  

حرف از شادیهای زیاده میزنید خبر از دل دردمند مادر شهید که ندارید خبر از دردلهای فرزند جانباز هم ندارید. امیر فرزند جانباز محرومیست که در وبلاگش خون گریه میکند: http://memorabiliavictims.blogfa.com/  آیا امیر حق شادی ندارد؟! شادی که هیچ ....آیا امیر حق کمی راحت زندگی کردن را ندارد....؟ 

  

ما همه خائنیم!!!! شاد باشید....

   
 

 

 

لطفاً جهت نظر دادن به قسمت بالای پست مراجعه کنید.