X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

کجایی سبزترین رزمنده دنیا؟

استاد شهیدم؛ جانباز شهید، عارف عظیم، دکتر محمود رفیعی، بازخواهی گشت در صبح ظهور میدانم. تا طلوع موعود... کجایی سبزترین رزمنده دنیا؟

مرده خوری دشمن در زلزله اخیر

شنبه 28 مرداد‌ماه سال 1391 05:53 ق.ظ نویسنده: همسنگر بسیجی نظرات: 5 نظر چاپ

  السلام علیک یا امام هادی ع   

 

انا للله و انا الیه راجعون

 

 

زلزله در چند شهر آذربایجان اتفاق افتاد و جمعی از هموطنانمان در مشیتی الهی از میانمان پرکشیدند. 

 

خداوند حتماً آنان را آمرزید که در طی شبهای قدر، پاک و بخشوده پرکشیدند. پروردگارا راضی هستیم به رضایت. پروزدگارا به بازماندگانشان صبر جزیل عطا کن. 

 

اما این وسط، دشمنان همیشگی این ملت، یعنی همان سگهای بی بی سی و امثالهم شروع کردند به مرده خوری البته این بار این مردگان، پاره های تنمان بودند، هموطنانمان

 

آنقدر پست و کثیف هستند که از پیکرهای عزیزانمان برای مقاصد شومشان، وسیله ساختند. از زلزله و مسائلش، سناریوی سیاه نمایی شده ساختند و از آن برای زیر سوال بردن روز قدس استفاده کردند. 

 

اما عده ای دارای مغزهای در حد ظرفیت چندکیلوبایت، در داخل با تأسی به این سگهای بهایی کثیف شروع کردند به سیاه نمایی و انتشار ایمیلها و اس ام اسهایی با این مضامین: امروز روز قدس نیست روز آواره های زلزله است، ایرانی روز قدس ندارد ایرانی زیر آوار است.... 

 

به بهانه پخش خنده بازار شبکه 3 : آیا مردم آذربایجان از مردم سوریه و فلسطین ذلیل ترند؟ و ..... 

 

چقدر دشمن به چنین مغزهایی نیاز دارد.... مغزهایی که در تحریم رسانه های وطنشان گوش به اراجیف سگهای بی بی سی سپرده اند. 

 

دشمن در اوج آگاهی چنان به جذب مغزهای چندکیلوبایتی پرداخته که سیاهی لشگری ساخته از این مغزها چون چندکیلو بایت ظرفیت، قدرت تشخیص ترفندها و نقشه های دشمن را ندارد و این مغزها خواسته یا ناخواسته، سربازی فتنه را میکنند. 

 

لازم نیست سگهای کثیف بی بی سی برای هموطنان ما دلسوزی کنند. آنها که دستشان به خون ملت ما آلوده است حق دلسوزی برای ما را ندارند. دست گذاشتن روی احساسات قومی برای تفرقه افکنی، سیاست دشمنان ماست و وای بر کسانی که مروج این سیاستها در داخلند. 

 

روز قدس را هم باشکوه تمام برگزار کردیم به کوری چشم همه آنهایی که چشم دیدننش را ندارند.

 

امام خمینی فرمود: فلسطین پاره تن اسلام است. امروز فلسطین پاره تن تمام انسانهای آزاده دنیاست. انسانهایی چون راشل کوری آمریکایی. راشل مسیحی که وجدانش و آزادگیش او را به فلسطین کشاند و نهایتاً شهید راه آزادگی و انسانیت شد. 

 

 

راشل پیروزی نزدیک است؛ موعود آخر زمان در راه است...

 

 

لازم نکرده آنها که درد انسانیت ندارند، دغدغه انسانها را ندارند برای زلزله زدگان دلسوزی کنند چه آنها که داخلند و چه آنها که خارجند. 

 

فلسطین یک مسئله جهانیست و مورد مشترک انسانهای آزاده دنیا ... 

 

سرکشی رهبر و مقتدایمان از مناطق زلزله زده مشتیست نه تنها کوبنده که خردکننده دندانهای یاوه گویان.

 

و اما در پاسخ جاهلین داخلی که کلمه فلسطین و لبنان آزارشان میدهد:در نهایت خودخواهی هم که حساب کنیم، فلسطین سپر بلای ماست و چقدر  ظریف و هوشمندانه، حجة الاسلام کازرونی در نمازجمعه روز قدس کرج این مسئله را بیان کرد: فلسطینیها برای ما شهید می شوند... 

 

اگر فلسطینی مقاومت نکند اگر لبنانی و سوری مقاومت نکند، قطعاً صهیونیست کثیف در راستای اهداف آخرالزمانی، برای تحقق رویای در نوردیدن"نیل تا فرات" به ایران میرسد، به ایران شیعه امام زمانی، به ایرانی که نامش با مسئله ظهور گره خورده است و کل مسئله ظهور در ایران خلاصه میشود و این را دشمن خوب میداند و خوب میداند و اما جاهلین داخلی ما نیاز به تزریق هارد چندهزار گیگابایتی دارند تا شاید اندکی این مسئله را تشخیص دهند!!!!  

دشمن قرنهاست که واقعیت ایران را از اجدادش ارث گرفته و در جهت اهداف ابلیسی آخرالزمان می کوشد و اکنون که ظهور نزدیک است تقلاها هم بیشتر می شود .... 

وای بر مغزهای چندکیلوبایتی.... 

 

اما کور خوانده اند، مولا و مقتدایمان، نایب امام زمانمان سیدعلی فرمود که فلسطین از نهر تا بحر است.... 

 

 

اللهم عجل لولیک الفرج

 

  

 

لطفاً جهت نظر دادن به قسمت بالای پست مراجعه کنید.