کجایی سبزترین رزمنده دنیا؟

استاد شهیدم؛ جانباز شهید، عارف عظیم، دکتر محمود رفیعی، بازخواهی گشت در صبح ظهور میدانم. تا طلوع موعود... کجایی سبزترین رزمنده دنیا؟

خانم نیکی کریمی واقعا فکر میکنید خیلی شخصیت مهمی هستید؟

چهارشنبه 17 آبان‌ماه سال 1391 03:14 ق.ظ نویسنده: همسنگر بسیجی نظرات: 14 نظر چاپ

 

لبیک یا رسول الله  

 

 

خانم نیکی کریمی واقعا فکر میکنید خیلی شخصیت مهمی هستید؟!   

 

بعضیها به من میگن تو کی هستی که به خودت اجازه میدی به هرچیز و هرکسی گیر بدی؟ خدمتتون عرض کنم که بله بنده به خودم اجازه میدم به هرکسی و هرچیزی که ببینم خلاف منافع و مصالح دین و کشورم هست گیر بدم. به هر شخصی که به خودش بدون داشتن حقی اجازه میده پا رو خون شهدا بذاره گیر بدم. مثل نیکی کریمی که یادش میره اصالت و ریشه اش ایرانیه و ایرانی، ایرانی بودنش رو از شهدا داره. 

   

  

 

آخه خجالت هم خوب چیزیه. شما از طرف ملتی رفتی جشنواره فیلم دوبی که دنیا زنانش رو به حجاب میشناسه. 

 

پاهاتو نمینداختی بیرون میگفتن عقب مانده ای مونگولی چیزی هستی؟! 

من هم یک زن ایرانیم اما با دیدن عکسهای حضرتعالی!!! خجالت میکشم. آخه چقدر آدم  بی قید؟ پاهای لختتو انداختی بیرون که چی بشه؟! ترسیدی از بی هویت جماعت سینمای فاسد دنیا کم بیاری؟ آخه شما که هرجا میری کشف حجاب میکنی دیگه اون شال چیه؟ اون شال با پاهای بدون پوششت جور درمیاد؟ خودتو مسخره کردی؟ قطعا خودتو مسخره کردی ....

 

آخه بانو هر عقیده ای هم داری خجالت نکشیدی با اسم زن ایرانی این اداها رو درآوردی؟   

 

یا مثل اینکه یه رسمه که هرکی میره دوبی کشف پوشش کنه؟! 

 

آخه بانو اون شهرت و اداهات رو هم مدیون شهدایی، اگه انقلاب نمیشد که جایی برای امثال شما نبود. مگه میتونستی همرنگ جماعت فاسد سینما بشی؟ مگه میتونستی همرنگ گوگوش و فروزان و آرام و کی و کی ... بشی؟! نمیتونستی دیگه... این انقلاب بود که بستر سالمی برای فعالیت شماها فراهم کرد، شهرتت رو از انقلاب و شهدا داری اونوقت اینجوری دهن کجی میکنی؟! خجالت بکش بانو!!!!! 

   

  

اظهار ارادات به عزت الله انتظامی. این هم یه نمونه دیگه از فراموش کردن ریشه ها و هویت. نامحرم؟ نامحرم چی هست؟ وا مگه چیه؟ جای بابامه؟! شماها چقدر منحرفید؟ نامحرم کدومه! 

 

 

 

البته از شما بعید نیست این حرکات چون کسی که معتقده در سینما هیچ فسادی نیست باید هم این شکلی رفتار کنه. اساتیدی چون استاد محمدعلی کشاورز، امین تارخ، مجید مظفری و پروانه معصومی و ... فریاد اعتراضشون از فساد سینما بلنده اونوقت شما میگی کی بود چی بود هیشکی نبود؟!!!  

 

این آدمایی که به شما رو میدن و دور میدن و ستاره معرفیتون میکنن و .....مقصر اینها هستند....آخه کی گفته که شما با تحصیلات دیپلم بشید کارگردان و داور!!!! اونهم داور بین المللی!!! میدونید چیه؟ حقیقت اینه که تخصص که ندارید، عاشق چشم و ابروتون هم نیستند اونهایی که دعوتتون میکنن به همچین جشنواره هایی، اونها عاشق سیاه نماییهای شما و آبروی وطن بردنهای شمان!!!!  

 

اگر فکر میکنید شخصیت مهمی هستید، نیستید.

 

یه ضرب المثلی هست میگه: قلیون بکشم یا خجالت؟  

 

خجالت بکش بانو!!!!!!!!!!! 

 

 

 

 

لطفا جهت نظر دادن به قسمت بالای پست مراجعه کنید