کجایی سبزترین رزمنده دنیا؟

استاد شهیدم؛ جانباز شهید، عارف عظیم، دکتر محمود رفیعی، بازخواهی گشت در صبح ظهور میدانم. تا طلوع موعود... کجایی سبزترین رزمنده دنیا؟

حاشیه های تقدیر از دست اندرکاران مراسم نوروزی

دوشنبه 2 اردیبهشت‌ماه سال 1392 02:00 ق.ظ نویسنده: همسنگر بسیجی نظرات: 18 نظر چاپ

لبیک یا رسول الله 

 

 

حاشیه های تقدیر از دست اندرکاران مراسم نوروزی  

 

به خدا قسم موندم تو بی فکری یه عده! از تعطیلی اندیشه یک عده! طبق روایات؛ ساعتی اندیشه کردن بهتر از 70 سال عبادت است. اما دیگه اندیشه کجا بود. بچسب به شایعه و اونچه که تو دهنها افتاده و .... راست و دروغش رو هم ول کن. آبروی انسانها هم که بی خیال ... 

 

عقل و اندیشه سرمایه بزرگیه که متأسفانه بعضیها ازش بی بهره اند. هر اتفاقی رو باید گنده کنند و منفی بافی و سیاه نمایی و ....این نوع جماعت به مرض روان پریشی مبتلا هستند که حرفهاشون به قصد اصلاح نیست یا به قصد سیاه نمایی هست یا بدور از عقل و اندیشه که خودشون هم نمیدونن چی میگن. مثل جماعتی که میگن آخوندها کوههای تهران رو ساختند که هوا آلوده بشه!!!!!!  کلاً عقل تعطیل.....پناه برخدا 

 

در مراسم تقدیر از دست اندرکاران مراسم نوروزی در ورزشگاه آزادی در هفته گذشته، بعضی افراد حاضر  از همونهایی بودن که عقده خودنمایی دارن و برای خودنمایی خودشون حاضرن هر ارزشی رو زیر پا بذران... از اونایی که پا رو خون شهید میذارن:  

 

  

این خانم لباس قرمز ، فقط کلاه داره، گیسهاش بیرونه تا مثلا سنتی تر بشه!!! 

 

 ////////// 

 

اینا به کنار. گویا در مراسم، ساندویچ و آب میوه توزیع شده. بحث من مال این قسمته. به تصاویر دقت کنید:  

 

 

صف ساندویچ و آب میوه و آب معدنی 

   

 

 

پیش بسوی ساندویچ  

 

 

هجوم مردم و پرتاب ساندویچ ها از داخل خودرو  

  

 

حمله برای دستیابی به ساندویچ  

 

 

زیر دست و پا ماندن نیروی هلال احمر 

  

 چی باید گفت؟ 

 

به کسانی که هیچ عزتی برای خودشون قائل نیستند؟ چنین حرکات مغول واری جز بدلیل ضعف فرهنگی بعضی قشرها نیست. ضعف فرهنگی. آیا انسانی که ارزش وجودی خودش رو به عنوان اشرف مخلوقات و خلیفة اللهی میدونه چنین تحقیر و ذلتی رو میپذیره؟ ذلتی که خودش باعثش هست. من یکی که هزارسال... هرگز اون ساندویچ رو نمیگیرم و سمتش نمیرم. 

 

 

تا اینجا هم باز کاری به این حرفها ندارم 

 

به این کار دارم که عده ای این حرکات رو نسبت دادند به اصول گرایان!!! به ساندیس خورهایی که الان شدن ساندویچ خور!!!! به دولت!!!! به سیاست مداران!!!!! به قشر مذهبی!!!! به اقتصاد!!!!! به گرسنگی مردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! به اینکه گرانیست و قحطی و مردم گرسنه اند و چاره ای ندارند!!!!!!!!!!!!!!!!  به گداپروری دولت!!!!! به... به... به... به ...... 

 

ماشاالله به چنین مغزهای طلایی!!!! با چنین تحلیلهایی 

 

این نوع واکنشهای منفی بافانه رو در نظرات این مطلب در سایت فرارو ببینید: 

 

http://fararu.com/fa/news/146906/تصاویر-صف-ساندویچ-در-آزادی  

 

واقعا اون کسانی که چنین تحلیلهایی میکننند کم از این جماعت مغول گونه دارند؟ نه، که از آنها هم دون ترند. سیاه نمایی و منفی بافی بخاطر تنفر از شخص آقای احمدی نژاد و یا مشکل داشتن با نظام. 

 

هیچ عقل سلیمی چنین تحلیلی نمیکنه. مگه دولت گفته اینگونه رفتار کنید؟ مگه حتی اون مشائی که میخوام سر به تنش نباشه گفته چنین کنید؟ مگه تو این صحنه ها سیاستمداری حضور داره؟ چه ربطی به اصول گرا یا حتی اصلاح طلبی که شماها سنگشو به سینه میزنید داره؟ بدفرهنگی آدمها و یه عده رو باید به حساب حکومت گذاشت یا دولت؟ یعنی قبل از این دولت چنین بدفرهنگی وجود نداشت؟  

  

 یه عده یاوه سرایی فرموده گفتن که تو راهپیمایی 22 بهمن هم همینطور میشه سر ساندیس!!!!

 

////////////////  

نظیر چنین صحنه هایی رو بارها در جاهای مختلف و زمانهای مختلف دیدیم.  تو مترو هرروز نمیبینید بخصوص واگن خانمها؟ اونجا ساندویچ و ساندیس نمیدن ها ! اما چرا وحشی گری و هجوم و حمله تو اوجشه؟ همین پارسال یکی از دوستان تو هجوم مغول گونه تو مترو خورد زمین و همه از روش رد شدن با پاشنه های نوک تیز بوتهای دخترکان عفه ای. کتف و بازوش شکست. پزشکان مجبور شدن استخوان بازوشو از سمت دیگه بشکنند و تغیییر زاویه بدن، شانس آورد هیبت درشتی داره به گفته پزشکان، چاقی به دردش خورده و سپر شده و از خورد شدن کامل استخوان جلوگیری کرده. چند ماه خانه نشین بود. برای خودم اتفاق افتاده برای مترو ایستاده بودم، مترو اومد در باز شد هل دادن نفر جلویی من با صورت افتاد اومدم بلندش کنم له نشه اون بلند شد منو انداختن و از روم رد شدن و تازه فحش هم میدادن که جلومونو گرفتی!!!! و دریغ از موجودی که دلجویی کنه و بگه چت شد؟ اونجا خبری از ساندیس و ساندویچ نیست ها. این جور صحنه ها رو تو نذریها دیدم، تو بهشت زهرا دیدم،حتی تو نمایشگاه بین المللی دیدم، اونجا مثلاً تحصیل کرده ها و فرهیخته ها میرن(البته فهم و شعور به تحصیلات نیست) و نمایشگاهها تخصصی هستند، دیدم که سر دادن خودکار یا نایلون یا تقویم تبلیغی یه شرکت چه صحنه های نابی!!!! خلق شده و چه گرته برداری ماهرانه ای از قوم مغول!!!  کجایی چنگیزخان!!!

 

تو صف تاکسی یا نانوایی یا خرید بلیط و ... کمتر از یک ثانیه سرتو برگردونی، نوبتتو غصب کردن یا حتی با پررویی تمام میان و جلوت می ایستن و اگر اعتراض کنی بعضیها میگن دروغ نگو تو اینجا نبودی الان اومدی!!! یا اینکه گاهی اونی که با حجاب و چادر عناد داره ... 

 

اینا همه بدفرهنگیه و ضعف فرهنگی. همه ناشی از نشناختن دین و انسانیت هست. از ناآگاهی و عوام بودن هست. به خودمون برمیگرده، نه به شخص دیگری... ربط دادنش به دیگران و حکومت و دولت!!!!! بدتر از حرکت مغول گونه همین افراد بدفرهنگ هست تو همین صحنه ها. چقدر بی تقوایی! به کجا میریم با اینهمه منفی گرایی و سیاه نمایی؟!  

ما ملت بزرگی هستیم. به فرهنگ ما به داشته های ما به ارزشهای ما غبطه میخورند دیگران. اینو چندین بار از زبان خودشون شنیدم. چند سال پیش از جوان آلمانی که وقتی فهمید ما دخترانی هستیم که پاکیم و به اصطلاح دوست پسر نداریم گریه کرد و این عنوان رو بکار برد: مریم مقدس!!!! تاجر مد ایتالیایی که میگه جوانان ایرانی قدر ارزشها و فرهنگشون رو نمیدونن.   چرا انقدر بی تقوایی میکنیم؟ با عظمت و اقتداری که میهنمون داره چرا انقدر به هم می تازیم؟ چرا سیاه نمایی؟ چرا علیه مملکت؟ چرا همراهی با دشمن؟ چرا تریبون دشمن شدن؟ چرا بدلیل تنفر از احمدی نژاد، انسانیت رو زیر پا میذاری؟ واقعا فکر میکنی؟ از عقل از این سرمایه بزرگ استفاده میکنی که این صحنه ها رو ربطش میدی مثلا به اصول گرایی؟! راهپیمایی 22 بهمن رو  به ساندیس ربط میدی؟! واقعا فکر میکنی؟ آخه آدمی که عقلشو تعطیل میکنه حق حرف زدن نداره. خودت چقدر برای مملکتت مفیدی؟ همش ناله ناله ناله و سیاه نمایی.....تحلیلهای آبکی. پا تو کفش هر تخصصی کردن ....از سیاست و اقتصاد و فرهنگ بگیر تا .... 

 

وجدان هم خوب چیزیه. به خاطر اینکه عده ای با دین مشکل دارن حکومت رو  میکوبن. دنبال هر لونه زنبوری میگردند تا چوبی در آن فرو کنند. اگر دین نداری لااقل آزاده مرد باش، این رو امام حسین ع فرمودن. حقیقت رو فدای عقاید خود کردن میدونی یعنی چی؟ یعنی انسانیتت بر باد ...اصلا حرف نزن. 

 

 

یه عده یاوه سرایی فرموده گفتن که تو راهپیمایی 22 بهمن هم همینطور میشه سر ساندیس!!!! 

 

من همسنگر بسیجی تو جواب چنین یاوه ای میگم چقدر کلاستون پایینه! چسبیدید به ساندیس!! ساندیس چیه!!! رانی! رانی هلو. البته همه اینا مواد شیمیایی نگهدارنده دارن که ضرر داره اما چون مفته خیلی می چسبه مخصوصاً تو راهپیماییها. گاهی رانی پرتقال میدن بدجوری کفری میشم آخه دوست ندارم!!!! فقط رانی هلو. به خاطر همینش میرم راهپیمایی. رانی هلو+ سان استار+ سن ایچ + بستنی سنتی زعفرانی با تکه های خامه+ پالوده شیرازی یخ و آبلیموی فراوان و شربت نسترن+..... اگه زمستون باشه که چلوکباب گرم یا جوجه کباب با سالاد اندونزی + انواع دم نوشهای گرم .... بیچاره اگه بیای راهپیمایی، من یکی به شرفم قسم که سهمم رو میدم بهت. نمیدونی این خوراکیهای حکومتی چه مزه ای میده. تازه امسال که پسته گرون بود، دلت بسوزه پسته هم بهمون دادن اونهم پسته بسته بندی گلستان!!! بله!!! 

 

فکر کنم کسانی که تو  مراسم بودن خیلی شبیه خودتون بودن! بخصوص ساندیس خوریشون!!! 

 

 

 

ساندیس خوری ما یه جور دیگه است. شما عقبید ما رانی خور شدیم. ما فقط تو راهپیماییها آبمیوه میل می فرماییم!!! قبلاها ساندیس میدادن که نوش جان می کردیم و نیش رو هم فرو میکردیم تو چشم دشمن که همه باباقوری شدن و چشم دیدن مارو ندارن هم دشمن داخلی هم خارجی. از 9 دی باب شد. نی ساندیس ها خیلی از فتنه گران رو کور کرد. بعدها اعتراض کردیم که باباجان! ما داریم برای نظام زحمت می کشیم ساندیس در شأن ما نیست اصلا به کلاسمون نمیخوره! حکومت هم قبول کرد و ساندیس تبدیل شد به رانی و سن ایچ و سان استار و  دلستر و بستی سنتی مخصوص و پالوده شیرازی و ....  آخ که نمیدونی چقدر این نوشیدنیهای حکومتی خوشمزه است و میچسبه و گوشت تنمون میشه....نوش جانمان... نیای بخوری تمام عمرت برفنا ... 

 

  

ساعتی اندیشه کردن بهتر از 70 سال عبادت است

 

 

لطفا جهت نظر دادن به قسمت بالای مطلب مراجعه کنید.