X
تبلیغات
رایتل

کجایی سبزترین رزمنده دنیا؟

استاد شهیدم؛ جانباز شهید، عارف عظیم، دکتر محمود رفیعی، بازخواهی گشت در صبح ظهور میدانم. تا طلوع موعود... کجایی سبزترین رزمنده دنیا؟

ریاست جمهوری خیلی آسان است!

یکشنبه 15 اردیبهشت‌ماه سال 1392 06:08 ق.ظ نویسنده: همسنگر بسیجی نظرات: 33 نظر چاپ

السلام علیک یا رسول الله 

  

تسلیت محضر پیامبر ص و ائمه اطهار ع، بخاطر هتک حرمت مزار شریف شهید بزرگ اسلام جناب حجربن عدی و یارانش در سوریه 

 

 

حجربن عدی زمانی از حضرت علی ع دفاع کرد که خفقان شدیدی بر جامعه مسلمین حاکم بود. جناب حجربن عدی و چندتن همراهانش که همگی در یک مکان دفن شده اند هرگز فریب دسیسه های فراوان دشمن را نخوردند و بر حق و عدالت حضرت علی ع وفادار ماندند و مزدشان را با شهادت گرفتند در حالی که سرهایشان بریده شد.  

 

//////////////////////////////  

 

ریاست جمهوری خیلی آسان است!!!  

 

آرزو هم بر جوانان عیب نیست!!!

 

 

این روزها خیلیها به فکر رئیس جمهور شدن افتاده اند!!!!  

 

فکر کردن خیلی آسونه!!! 

 

خواهشاً با ذهنیت قضاوت نکنید: 

 

آقای احمدی نژاد در زمینه عمران و آبادانی، جمع کردن خرابیهای 2 دولت پیشین و  پروژه های عظیم فقط کلید خورده و کارنشده (چه رسد به اتمام)خدماتی کرد که کسی نمیتونه تکرارش کنه چون تخصص داشت و دلسوزی و دغدغه(اینو نذارید به حساب اینکه دارم دولتو تطهیر میکنم) 

مسئله خدمات دولت رو بارها آقا هم اشاره کردن بهش. هر کسی هم انکار کنه یعنی داره روز روشن، آفتاب رو انکار میکنه. دولت دهم نکات سفید داره، سیاه هم داره. نه اون چیزیست که مشائی چی ها میگن، نه اون چیزی که بعضیها به شدت می کوبند. همه چیز را در جای خود باید دید. انصاف باید داشت.  

به قول سید احمد خاتمی، امام جمعه تهران، احمدی نژاد نه ولایی 100% است نه ضدولایت، نه آن بدیست که بعضیها می گویند نه آن خوبیست که بعضی دیگر می گویند. و باز به قول ایشان اگر به 4 سال پیش برگردیم بازهم به احمدی نژاد رأی میدیم. 

  

بعضیها فکر کردن خیلی راحته رئیس جمهور شدن!!! 

 

آخه مثلا جناب زاکانی، برادر عزیز که شخصا قبولتون دارم و میدونم انسان متعهد و پاک و ولایی هستید و آیا این کافیست؟!  آیا در حد ریاست جمهوری هستید؟!   

 

جناب کواکبیان(بخوانید نماینده فتنه) سری به لغت نامه دهخدا بزنید و مفهوم واژه خجالت رو پیدا کنید. حرف زدن بلدید یا تعهد لازم رو دارید؟ حامی فتنه نبودید احیاناً؟   

جناب شما شکر میل بفرمایید که ظرف 6 ماه با آمریکا رابطه برقرار کنید!  

این روزها همه تا کم میارن سعی میکنن خودشونو بچسبونن به آقا اما از اونجایی که وصله ناجورند، نمچسبند نوع چسب، بی کیفیته! دیگه چرا برای خواب و خیالهات از آقا مایه میذاری؟! حضرت کواکبیان فرمودند مقام معظم رهبری گفتن مذاکره با آمریکا در چهارچوبش اشکالی نداره و ما در چهارچوبش ظرف 6 ماه رابطه برقرار میکنیم و تحریم ها منحل میشه و مشکلات اقتصادی حل میشه!!!! 

طلا باید گرفت این مغز رو!!! کجا بودی کواکب؟ اینهمه سال ای ستاره سهیل درخشان چرا ازت استفاده نشده بود؟ ای کوکب درخشان که حرفهات هم مثل اسمت طلاست و نورانیه!!! 

آره کواکبیان خان، آرزو برجوانان عیب نیست. خواب دیدی خیر نباشه.    

شما اگر رئیس جمهور شدی، من ایران رو ترک میکنم. 

 

دوم خردادی جماعت(امروزه معروفند به اصلاح طلب) و درست ترش همون فتنه گران، که رو دارن هوار هوار ، کرور کرور، فکر کردن که فتنه یادمون رفته؟! احیاناً اگر صلاحیت نداشته شان تأیید شد فقط باید به حساب لطف بی حد و حصر نظام گذاشت این رو/.  

 

خاتمی فقط بیا جلو ببین مردم شهید داده چه میکنند باهات... رو که نیست .... 

 

تورخدا هاشمی دست از سرمون بردار... فائزه 2چرخه سوارت ایندفعه با پولهای این ملت، فضانورد هم میشه.

  

مشائی خواب ببینی که صلاحیتت تأیید بشه یا اینکه احیانا رأی بیاری... رو که نیست ....رو که نیست

 

تعدادی کاندیداها که به فکر قدرتند تا خدمت و وای به حال ایران شهید داده که رئیس جمهورش بخواد برای قدرت بیاد. اما افراد خدوم هم کم نیستند که اعلام آمادگی کردند اما مدیریت و تواناییشون؟؟؟  

 

 

 چند روز پیش برای دیدن دوستی رفته بودم دانشگاه امیرکبیر، چه فضایی حاکم بود!!! از طرف بسیج، ماژیک و تخته گذاشتن تا در فضایی آزاد دانشجوها نظرشون رو بنویسن، به بعضیها نیومده چنین فضاهایی، یکی از این متوهمین سبزک جلبک، با ماژیک مرقوم فرمودند شما بسیجیان گوسفند هستید!!! و بعد دستبد و مانتوی سبزشو به رخ می کشید و میگفت ماژیک سبز بذارید بنویسم . چندتا نوچه هم دورو برش توهماتش رو تکرار میکردن. چرا بعضیها انقدر به درگیری و فضای مسموم و آلوده و کینه و ..... علاقه دارن؟! این بانوی سبز اومد سمت دوستان ما و گفت بسیجی وجود نداره که شرف داشته باشه!!!!  

 

اونطرف تو سالن اجتماعات، مناظره موافق و مخالف مشائی بود: بهمن شریف زاده طرفدار مشائی، و سیدعباس نبوی مخالف مشائی، جداً متاسفم برای جماعتی که شعارشون بود: ادب مرد به از دولت اوست و اما تو سالن با توهم 4 سال پیششون که دستبندهای سبز بسته بودن چه حرفهای زشت و بی نزاکتی که بصورت پارازیت پرتاب نمی کردن....  

شریف زاده از مشائی قدیسی ساخت که اگر سجده نمی کردیم بهش حتما دین و دنیامون رو می باختیم.... چرت و پرتهایی از قبیل مشائی اهل غیبت نیست، عبادتهای شبانه داره، مهدویت رو رونق بخشیده، به هنر و ارزش هنر و کرامت هنرمندان اعتقاد داره، با گشت ارشاد مخالفه.... چقدر هم مخالفت با گشت ارشاد رو تکرار کرد...عده ای کاری دارن میکنن که مهندس رد صلاحیت بشه، مهندس علوم انسانی رو بومی میکنه ..... مهندس زمان جنگ در کردستان ال کرد و بل کرد و مردم کردستان عاشقش بودند(شریف زاده در توهمی عجیب، احمد متوسلیان و شهید همت و شهید صیادشیرازی و ... رو مشائی میدید) خلاصه هر آنچه اسباب و ادوات برای ساخت آبرو برای جریان انحرافی لازم بود یکجا بصورت بی سر وته آورده بود...و مرتب در هر برهه از تاریخ انقلاب برای مشائی معبری میزد و جای پایی باز میکرد ... الحق و الانصاف جناب نبوی هم خوب جوابشو میداد اما خیلی بی انصافانه هم  آقای احمدی نژاد رو می کوبید که مورد تشویق جماعت سبزک جلبک قرار میگرفت(گرچه خودش از طیف اصول گرایی بود). 

 

گاهی تو گوشه کنار، بوی تعفن جلبک میاد، مادرایی هستن که حساسیت دارن به بوی جلبک،  اشکهای همیشگی مادر حسین، حسین غلام کبیری، مادری که دیگه نمیخنده، دیدمش .... مادری که 4 ساله که منتظر قصاص قاتلی هست که هردفعه با دستهای نفوذی تبرئه میشه .... مادران همیشه دغدار شهدای فتنه بوی تعفن سبزک جلبک هارو بیش از همه متوجه میشن و  

 

مریم .... 

مریم دختری که برای همیشه زیباییشو از دست داده و مجبوره برای همیشه عمرش روبند بزنه، طوری تو ظهر عاشورای 88 صورتشو کج کردن که بعد از 3بار جراحی پلاستیک، بازهم ترمیم نشد.... مریم با خونریزیهای کلیه و دستگاه گوارشی که بر اثر کتک خوردن پیدا کرده شاید مدت زیادی زنده نمونه مثل سایر جانبازن فتنه که هرازگاهی یکیشون بی سروصدا شهید میشن...  

 

گاهی تو گوشه کنار، بوی تعفن جلبک میاد، مراقب سلامتیتون باشید عفونت زاست.  

 

    

 

 لطفاً جهت نظر دادن به قسمت بالای مطلب مراجعه کنید.