X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

کجایی سبزترین رزمنده دنیا؟

استاد شهیدم؛ جانباز شهید، عارف عظیم، دکتر محمود رفیعی، بازخواهی گشت در صبح ظهور میدانم. تا طلوع موعود... کجایی سبزترین رزمنده دنیا؟

پدیده ای جالب در انتخابات!

شنبه 1 تیر‌ماه سال 1392 03:41 ق.ظ نویسنده: همسنگر بسیجی نظرات: 21 نظر چاپ

  لبیک یا خامنه ای لبیک یا حسین است 

 

لعن علی عدوک یا حسین / خاتمی و کروبی و میرحسین 

 

نه سازش نه تسلیم یار ولایت هستیم  

  

 

(1) 

  

 

 عجیب و جالب ......... آفرین بر این بصیرت .... 

  

 

/////////////////////////////////////////

 

(2)

 

 

آقای روحانی یک سئوال: چرا قیمت ها در حال کاهش است؟ در حالی که نه لغو تحریمی صورت گرفته و نه برنامه خاص اقتصادی اجرا شده است؟

آقای روحانی یک سئوال: دار و دسته عالیجناب همینطور دارند به حلقه شما اضافه می شوند. نگویید مستقل بلکه همان راست سنتی مناسب تر است. راستی مگر مردم به عالیجناب و دارد ودسته اش رأی داده اند که دارند در صحنه ها بتدریج خودنمایی می کنند؟ 

آقای روحانی یک سئوال: چرا می گویید اعتدال؟ دعوت از عارف فتنه آیا اعتدال است؟ کسی که صراحتاً از سران فتنه حمایت می کرد؟ مگر نه اینکه حامیان فتنه دشمنند؟ مرزبندی ما مشخص است شما چطور؟ ان شاالله ما شما را از جنس انقلاب می شناسیم .

آقای روحانی یک سئوال: عالیجناب خوب هستند بحمدالله؟ خانواده نامحترمشان چطور؟ فرزندان خلف؟ سلام نرسانید. عافیت بدور ان شاالله....! 

  

  

 

/////////////////////////////////////////// 

 

(3)

 

قدرشناسی مردم عزیزمان تازگی ندارد. حب الوطن من الایمان هم فرموده پیامبر اعظم ص می باشد. و اگر مردم از پیروزی ها خوشنود نباشند باید تعجب کرد. و زیباست و زیباست و زیباست خوشحالی و جشن و سرور در مورد هر پدیده ه ای که نام ایران را سربلند کند.  

اما تأمل یک نکته: به بهانه جشن انتخابات و به بهانه راه یابی تیم فوتبال به جام جهانی آیا می توان حرکات قبیح انجام داد؟ جشن و پخش شیرینی و شکلات و نام ایران را فریاد زدن و ... بسیار زیباست اما دلقک بازی درآوردن و درهم لولیدن زن و مرد و بزن و برقص(که حرام شرعیست) و عربده کشیدنها و ساعتهای متمادی تا صبح صداهای ناهنجار ایجاد کردن و کشف حجاب و  حراج حیا و  راهبندان ایجاد کردن و بستن شریانها و میادین اصلی به خاطر رقص آیا جایز است؟ نه تنها جایز نیست که بسیار قبیح است و در اینجا نقش منفعل پلیس راهنمایی و رانندگی هم قابل تأمل است؛ پلیسی که وظیفه بازکردن راه و تسهیل عبور و مرور را دارد ما که دیدیم وظیفه تسهیل رقص و بزن و بکوب را داشت. تأمل انگیزتر آنکه در پاسخ شهروندانی که ساعتها در راهبندان داخل خودروها گرفتار بودند مبنی بر اینکه آیا رواست مردم چنین اذیت شوند به بهای رقص مشتی دختر و پسر ؟؟؟   ؟ چندین پلیس نه چندان محترم فرمودند: بله !!!!  

آیا چنین حرکاتی از انسانهای فهیم و فرهیخته بر می آید یا آنانکه از کودکی، ماهواره معلم و تربیت کننده شان بوده است؟ 

اینهمه اشتیاق برای بزن و برقص یاد دجال را به ذهن متبادر میکند که هوادارانش در آخر زمان دنبال ساز و دهل و بزن و بکوبند..... خودمان را گول نزنیم و همه را مبرا از بدیها ندانیم.... آنها که چنین سخنی را برنمی تابند یک کلام بگویند خلاف شرع و قرآن و دین عمل کردن چه معنی میدهد؟ مسخره کردن ضروریات دین و زیرپاگذاشتن اصول اولیه پروردگار به چه معناست؟ حیا و غیرت را در میان این جماعت باید جست؟ کسی که حیا ندارد دین ندارد فرموده معصومین نیست؟ و مردی که به ناموسش غیرت نداشته باشد شیطانی بنام دیوس در او نفوذ می کند و  بارمنفی این واژه نیز از همین روایت ناشی شده است. غیرت به ناموس خود ندارد به ناموس دیگران خواهد داشت؟ کجایند مردان بی ادعا که برای ناموس امت جان میدادند...

بی اعتنایی به فرموده پیامبر ص و ائمه ع را معنی کنید.... 

 

  

  

لطفا جهت نظر دادن به قسمت بالای مطلب مراجه کنید.