X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

کجایی سبزترین رزمنده دنیا؟

استاد شهیدم؛ جانباز شهید، عارف عظیم، دکتر محمود رفیعی، بازخواهی گشت در صبح ظهور میدانم. تا طلوع موعود... کجایی سبزترین رزمنده دنیا؟

عارف فتنه

پنج‌شنبه 9 خرداد‌ماه سال 1392 05:28 ق.ظ نویسنده: همسنگر بسیجی نظرات: 21 نظر چاپ

لبیک یا رسول الله  

  

 

 

عارف فتنه

 

لعن علی عدوک یا حسین/ کروبی و خاتمی و میرحسین  

 

 

و حضرت نایب الفتنه، جناب عارف، قطعاً و قطعاً و قطعاً اغتشاشگران و یاغیان و وحشیان و قاتلان، خس و خاشاک هستند. حالا شما اگر خودتان را از این قماش می پندارید که بهتون برمی خوره میل خودتونه. صلاح مملکت خویش ....   

گفتید رئیس جمهوری که به جای قبول رقیب به ملت گفت خس و خاشاک!!!! عارف فتنه ملت چون اغتشاشگر نبودند فکر نکردند که به اونها گفته شده خس و خاشاک. ضمنا موسوی شما به جای قبول پیروی رقیب گفت تقلب.... قبل از انتخابات در روزهای تبلیغ هم طرفدارانتان می گفتند: اگه تقلب نشه موسوی اول میشه.

 

عارف فتنه عقده های چندسالشو نگه داشته بود برای یه برنامه تلویزیونی و تا اونجایی که زمان اجازه می داد، تخلیه انرژی حاصل از عقده های 2 خردادی صورت گرفت. 

 

ضدیت با جمهوری اسلامی یا ولایت چطوری باید باشه؟! به روش محمدرضا عارف: با پررویی تمام بیایی جلوی دروبین و به جای اعلام برنامه هات، از فتنه و فتنه گران حمایت کنی، حرف از خاتمی بیاری و از دستاوردهای دوران خاتمی بگی،  

 

نه جناب عارف، وقتی حرف میزنی این هم یادت باشه ملت دور از جونشون احمق نیستند و افتضاحات دوره اصلاحات و بهتر بگیم دوم خرداد یادشون نرفته. کارتون به جایی رسید که امام خمینی رو تو نشریاتتون فرستادید به موزه و دین رو افیون توده ها معرفی کردید. بارها در نشریاتتون به امام حسین ع گفتید حسین بن علی، نشریه خرداد، صبح امروز، نشاط، میزان، عصر آزادگان و ... راه انداختید و تاختید به دین و ارزشها .....میزان که به منظور تخریب شخصیتهای انقلاب تأسیس شد به یاد روزگاری که در اول انقلاب نشریه ای با همین نام، شهید بهشتی رو تخریب می کرد. انقدر تاختید به انقلاب که قوه قضائیه مجبور شد تعداد زیادی از نشریاتتون رو تعطیل کنه.

ماشاالله شمس الواعظین جزو اولین نفراتی بود که با اجازه تام از حضرات 2 خرداد به انقلاب تاخت. واقعه کوی دانشگاه 78 با مقدمه چینی موسوی خوئینها و با سخنرانی اصغرزاده در پارک لاله.....   

 

تو دانشگاه ها کسی جرات داشت از نشریه جبهه ده نمکی حرفی بزنه پدرشو درمیاوردید. رورزنامه فروشیها رو تهدید می کردید که جبهه نیارن و نفروشن. بارها وقتی برای خرید جبهه می رفتیم میگفتن آروم تر نداریم نمیذارن. تو بعضی شهرها خودروی نشریه جبهه رو قبل از ورود به شهر توقیف می کردید. آخه چون ده نمکی حقایقی از کوی دانشگاه و شبه کودتاتون علیه نظام افشا میکرد که به مذاقتون خوش نمی اومد.   

 

به جای شعارهای امام، شعارهای بازرگان رو باب کردید. اکبر گنجی بیسواد که الان استغفرالله وجود امام زمان عج رو هم منکر میشه سخنگوتون بود و از عالیجناب سرخپوش ها میگفت. عطاالله مهاجرانی فراری چه ها که نکرد. ؟؟؟؟؟  

 

یه بار هم جلسه شورای شهر برگزار نشد چون سعید حجاریان و دیگران مدام در حال دعوای سیاسی بودند. حرف از پشیمانی از انقلاب بود. حرکت بسوی آمریکا بود.... 

  

مدام می گفتید توسعه سیاسی یا توسعه اقتصادی؟ کدام مقدم است؟ نظریه پردازهاتون انقدر بی سواد بودند که نمی دونستن توسعه باید همه جانبه باشه.  

مجری طرح تمدنتون هم عطاالله مهاجرانی فرار کرد رفت آن مرد غیوری که زن دومش را قال گذاشت و بی آبروش کرد ... سومی رو هم نمیدونم چه بلایی سرش آورد.  

 

محل کار خاتمی شد کاخ!!! کاخ نیاوران.... رئیس جمهور کاخ نشین. یادتونه اون هواپیمای بی نظیری که سفارش داده بودید؟ که نظیرشو قذافی داشت.کی میخواست سوارش بشه؟ 

 

دادگاه می کونوس که در آن یارانتان شرکت کردند و دستور به جلب هاشمی دادند. در آن دادگاه بسی جای خجالت است که نمایندگان ایران شرکت داشتند از قبیل جمیله کدیور و اشکوری و ... و زنان بدکاره هم دعوت شده بودند جهت مجلس گرم کنی. یادتان هست؟ یا برهنه کامل شدن آن مرد به بهانه نشان دادن جای شکنجه ها.... یادتان هست؟ خجالت بکشید.   

 

جداً شرم هم برای وجود یک انسان سرمایه ارزشمدی هست که شما نیز از آن بی بهره اید. خیلی آدم باید بی شرم باشه که نام ممنوعه خاتمی فتنه گرو بارها تکرار کنه و از او تمجید کنه در برابر چشم ملتی که خالق 9 دی بودند. خیلی باید بی شرم بود که عنوان کرد جلوی توهین به روسای دیگر رو میگیرم در عین این گفته نام موسوی فتنه رو هم ردیف سایرین آورد. 

 

عارف فتنه چقدر دروغ سرهم کردید؟ زمانی که شما رئیس دانشگاه بودید انقدر جو  ادب و رعایت حریم و حرمت حاکم بود (زمان دانشجویی آخرین های نسل دوم) که دانشجو هرگز با لگد در رو باز نمی کرد ضمنا بقدری هم جو بازدارنده بود که کسی جرأت چنین کاری را نداشت گستاخیها و بی حرمتیها دقیقاً در دوره 2 خرداد شکل گرفت. پس نفرمایید دانشجو فحش داد و با لگد درو باز کرد و من سکوت کردم!!!! این رو هم بگید که رئیستون خاتمی در دانشگاه شریف با عصبانیت گفت میدم میندازنتون بیرون. در حالی که آقای احمدی نژاد در برابر دانشجوهایی که عکسشو آتیش زدن فقط لبخند زد. فرمودید از رانت استفاده نکردید. بر ما که مکشوف نیست اگر هم راست میگید انجام وظیفه کردید و نیازی به جار زدن نداره. چی میگید؟ و قصد تخریب کیو دارید؟ آقای احمدی نژاد اجازه نداد خودرو برای رسیدن به منزل پدرش که فوت کرده بود از خط ویژه اتوبوس عبور کنه و هرگز هم اینها رو جار نزد.    

 

چی می گید شما؟ کارتون خیلی راحته چون جاده رو آقای احمدی نژاد صاف کرده و شماها راحتید.   

 

    

عارف فتنه شما دست آقازاده ها رو قطع می کنید؟ شما که با بابای آقا زاده ها رابطه خوبی دارید مگه میشه؟    

 

از دستاوردهای دوره 2 خرداد کم گفتید مثلاً از تعلیق انرژی هسته ای. از دست دادن خاتمی با نامحرمان.... آهان ببخشید گفتید که در دوره 2 خرداد با ایرانیان خارج از کشور هم تعامل داشتید برای مشورت مسائل اقتصادی و ... حتماً تعامل با ضدانقلاب رو می فرمایید دیگه؟ یا دیدار با بنیاد سورس و ....    

 

به جای بیان برنامه هاتون فقط تاختید به دولت. خیلی ادعا فرمودید که با نخبگان ایرانی خارج از کشور رابطه برقرار خواهید کرد. خیلی زحمت نکشید این جاده قبل از شما توسط آقای احمدی نژاد صاف شده و فقط و فقط در دولت 9 و 10 بود که از وجودهای ارزشمندی چون پروفسور سمیع زاده و ... دعوت به همکاری شد.  

 

از افتخارات خاتمی بیشتر بگویید که این موجود وطن فروش و بزدل چنان بی تدبیر بود که کار به جایی رسید که  در موقعیتی قرار گرفت که در کمتر از ثانیه ای نزدیک بود با رئیس رژیم صهیونیستی دست دهد.... یادتان هست؟ خاتمی خودش گفت : انگار دستی و نیرویی مرا از این کار بازداشت.   بله چون آبروی ایران بود خدا کمک کرد. چنین بزدلی رو در کی سراغ دارید که گرفتار چنین موقعیتی بشه؟ خاتمی در یک دور سفری، به چندین کشور اروپایی سفر کرد او رو به جاهایی بردند که دقیقاً یک هفته پیش از آن سلمان رشدی را برده بودند.... چطور این چیزها رو برای آقای احمدی نزاد یا روسای قبلی جرات نکردند ؟ 

 

گفتید در خطر دیدید مملکت رو؟ حرفی که موسوی هم زد. 

گفتید که نگران آرمانهایی بودید که برای آن انقلاب کردید؟ در دوره 2 خرداد که نگران هیچ آرمانی نبودید نه؟ یکبار دستگیر شدید بعد چی شد؟ آنکه باید نگران دستاوردهای انقلاب باشد و برای انقلاب تک تک سلولهایش را به شکنجه گاه ساواک برده احمد احمد است مردی بی ادعا که تابع محض ولایت است. احمد احمد و احمد احمدها ....

 

بازهم مطرح فرمودید که مردم در صحت انتخابات شک میکنند!! شما این شک ها را ایجاد کردید مردم شک نداشتند. 

فرمودید اصول گرایی مملکت رو خراب کرده؟ یک کلام بگو جانشین فتنه ام تمومش کن. دوره 2 خرداد شما رو دیدیم... 

اصول گرایی انقلاب کرده، رزمیده، دفاع کرده و الان هم هست شما چی میگید و چه کردید؟ لطف بی حد و حصر نظام هست که اجازه جولان به شما میده.   

 

زبان قاصر است از بیان افتخارت 2 خرداد .... عارف فتنه.   

تصمیم رو بذارید به عهده مردم نه اینکه خود رو نماینده مردم بدونید.   

گویا علاقه ای به آرامش و فضای مهر و دوستی ندارید. تاب آن ندارید که التهابی نباشد . بگویید آمده ام برای روشن کردن فتنه. اما ...... بماند بماند مردم ایران خوب تصمیم می گیرند ... 

  

 

از دوم خردادی جماعت که انتظاری نیست اما جناب قالیباف پاسخ شما را هم خواهم داد و مغایرت رفتارتان را با نصایح ولایت. 

 

 

(دوستان عزیز عذرخواهی بنده را پذیرا باشید، بدلیل مشغله فراوان فرصت سرزدن به خانه مجازی شما را ندارم)

لطفاٌ جهت نظر دادن به قسمت بالای مطلب مراجعه کنید