X
تبلیغات
رایتل

کجایی سبزترین رزمنده دنیا؟

استاد شهیدم؛ جانباز شهید، عارف عظیم، دکتر محمود رفیعی، بازخواهی گشت در صبح ظهور میدانم. تا طلوع موعود... کجایی سبزترین رزمنده دنیا؟

قصه درد ایثارگران تمامی ندارد چرا ....؟

پنج‌شنبه 1 دی‌ماه سال 1390 01:59 ق.ظ نویسنده: همسنگر بسیجی نظرات: 13 نظر چاپ

  

بازهم استمداد یک جانباز برای عدالت ........  

 

حضرت امام خمینی(ره) : بردست اندرکاران نظام است که همه ذوق، استعداد و توان خود را در هر چه بهتر رسیدن به امور معنوی و مادی، ارزشی و فرهنگی این یادگاران هدایت و نور به کار گیرند و از خدمات بی شائبه و بی منت به آنان دریغ نکنند که هر چه انقلاب اسلامی ایران دارد از برکت مجاهدت شهدا و ایثارگران است.   

 

مقام معظم رهبری: با عنایت به نقش ارزنده شهدا و ایثارگران در طول هشت سال دفاع مقدس و با توجه به فداکاریها و ایثار و از جان گذشتگی های ایشان در پاسداری از اصل انقلاب، موجودیت نظام و حفظ تمامیت ارضی و استقلال کشور اسلامی مان، وظیفه همه مسئولین و خدمتگزاران نظام است تا در جهت حفظ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، و تکریم و تجلیل از مقام شامخ شهدا و ایثارگران و خدمت صادقانه و خالصانه به یادگاران معظم شهدا و ایثارگران از هیچ کوششی دریغ نورزند  

 

به گزارش خبرنگارخبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)-منطقه چهارمحال و بختیاری-یکی از جانبازان دوران دفاع مقدس که برای وی مشکلی حادث شده و نگران کوتاهی و قصور مسئولین و اجحاف حق در مورد خود می باشد، با ارسال نامه ای سرگشاده به دفتر خبرگزاری(ایسنا) از برخی مسئولین نظام گلایه کرده و درخواست رسیدگی عاجل و جدی به مشکل خود از طریق مسئولین ذیربط گردیده است. 

 

تاذ

  
 
 

بنام یگانه قاضی حاکم و شاهدی که عالم محضر اوست

مسئولان ارشد نظام اسلامی! 

استمداد عاجزانه یک جانباز شیمیایی از کار افتاده کلی از مسئولین قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران ! 

 

کسی که هشت سال در پیچ و خم دادگاه و دادسرا نتوانسته است داد خود را بگیرد، در کشور شما فریاد تظلم خواهی خود را کجا می برد؟ 

می خواهم با این فریاد تظلم خواهی خود، حجت را بر شما تمام کنم.  

جانبازی هستم که در سن 14 سالگی شیمیائی شده ام و در حال حاضر به تایید مراجع رسمی، ازکارافتاده کامل می باشم.  

سرپرست چهارفرزند صغیر هستم که سه تن از آنها با تجربه یتیمی سر در سایبان گرفتاری های زندگی فراهم شده خود دارند.  

زمینی را که به اقساط از طرف اداره محل کار همسرم دریافت نموده بودیم، به امید داشتن یک سرپناه در یک بازی کلاهبرداری به نام مشارکت در ساخت باختیم و تنها اقساط زمین و هزینه های پیگیری قضائی و حق وکیل که با اخذ وامهای بانکی تامین نموده ایم بر دوشمان مانده و در یک روند غیرمعقول دادرسی هرگز داد ما گرفته نشده و این حکایت هشت سال نمایش دادرسی، تمام زندگی ما را تحت الشعاع خود قرار داده است.  

جانبازی از کار افتاده کامل با پنج سر عائله خود، اسباب خانه خود را بر دوش کشیده و همه ساله به مستاجری از این خانه به آن خانه نقل مکان می کند.  

من از هیچکس نه خانه می خواهم نه امکانات بلکه به مدعیان عدالت می گویم چرا در این سیستم عدالت گستری شما هشت سال است داد مظلوم از ظالم گرفته نمی شود؟  

پرونده من اینک در بعد از یک نوبت رای به ضرر حقانیت در دادگاه بدوی و یک نوبت رای به نفع حقیقت در دادگاه تجدید نظر، در دادگستری استان تهران هنوز مفتوح و نگاه عدالت گستر و منصفی را می طلبد که به این بیداد چندین ساله خاتمه بخشد.  

آیا کسی هست که به گرفتن حق مظلومی کمک کند؟  

خبرگزاری ایسنا منطقه چهارمحال و بختیاری – آمادگی لازم دارد که جزئیات این موضوع را به منظور پیگیری،دراختیار مسئولین مربوط قرار دهد.   

 

                  همه روز روزه بودن،‌ همه شب نماز کردن

همه سـاله حج نمودن، سفر حجــاز کردن

ز مدینـه تـا به کعبـه، سـر و پـا برهنه رفتن

دو لب از بـرای لبیک، بـه وظیفـه بـاز کردن

بـه مساجد و معابـر، همه اعتکـاف جستن

ز مـلاهـی و منــاهی همــه احتــراز کردن

شـب جمعـه‌ها نخفتن،‌ به خدای راز گفتن

ز وجــــود بـی نیــــازش، طـلب نیـاز کردن

به خدا که هیچ کس را، ثمـر آنقـدر نبـاشد

که به روی نا امیـدی در بستـه بـاز کـردن

  

منبع : وبلاگ حزب الله- أین عمار 

 

اصل گزارش از لینک زیر قابل دسترسی است:  

 

http://shahrekord.isna.ir/Default.aspx?NSID=5&SSLID=46&NID=8895 

 

 

 

 

لطفا جهت نظر دادن به قسمت بالای پست مراجعه کنید